#MuzealnieWirtualnie, czyli oferta online przygotowane przez Muzeum Okręgowe w Toruniu

Opublikowano: 31 marca 2020 r.
Kategorie: Inne Wystawy

Na czas zamknięcia oddziałów Muzeum Okręgowe w Toruniu przygotowuje specjalną ofertę online pod nazwą #MuzealnieWirtualnie. Od 19 marca aż do odwołania na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych publikowane będą materiały w formie tekstów, filmów oraz zdjęć prezentujące zbiory, przybliżające historię Torunia czy zdradzające kulinarne ciekawostki.

Na Facebooku codziennie ukazują się tematyczne notki pod hasłami:

#PoniedziałekZObrazem
#EgzotycznyWtorek
#KosmicznaŚroda
#PysznyCzwartek
#DawnyToruńNaPiątek
#MilitarnaSobota
#NiedzielaZKsiążką

Na Instagramie  publikowane są się piękne zdjęcia z oddziałów Muzeum Okręgowego oraz z muzealnej teki archiwów.

Na Twitterze będą linkowane bieżące propozycje materiałów godnych uwagi.

Inną rolę będzie pełnić znajdująca się pod adresem www.muzeum.torun.pl strona internetowa. W zakładce „Edukacja” zostaną opublikowane konkursy, quizy i inne zadania dla różnych grup odbiorców, wiele z nich z nagrodami.

W zakładce „Projekty” dwa razy w tygodniu wrzucać publicystykę – podane w przystępny sposób, okraszone zdjęciami artykuły, które zainteresują wszystkich miłośników kultury i sztuki. Nowe materiały będą pojawiać się we wtorki i czwartki.

Muzeum Okręgowe zaprasza również do odwiedzin profilu wydawnictwa, gdzie już niebawem pojawią się wyjątkowe promocje na wybrane tytuły z naszej oferty. Obniżki przekroczą nawet 50% ceny!

Dowiedz się więcej na:

Facebook
Instagram
Twitter

 

[fot. materiały organizatora]

Skip to content