Muzyka w Ciemności – Koncert 5 zmysłów – Michał Zator

Opublikowano: 3 września 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Centrum Kultury Dwór Artusa, 20.09.2019 (piątek), godz. 19.00


Wyobraź sobie, że nagle gaśnie światło, otacza Cię delikatny zapach orientalnych przypraw, twarz muska dotyk tiulu na twoich kolanach leży smakowity podarek, zaś ze sceny płyną relaksacyjne dźwięki harfy Michała Zatora. To nie sen, a unikatowy koncert 5 zmysłów, na który po raz kolejny zapraszamy do Dworu Artusa.

Tym razem nie tylko będziecie mogli w ciemności posłuchać niezwykłej muzyki, ale także zachwycić się śpiewem i bez wątpienia zjawiskowym głosem Michała Zatora. Zator to najprawdopodobniej jedyny harfista w Polsce i jeden z niewielu na świecie, który wykonuje na harfie autorski repertuar akompaniując sobie do śpiewu. Wielokrotnie zapraszany do współpracy przez polskie filharmonie. Stypendysta Marszałka Wielkopolski, półfinalista piątej edycji programu Mam Talent. W swoim repertuarze posiada kompozycje klasyczne i autorskie. W pracy pomaga mu rzetelne wykształcenie otrzymane na Akademii Muzycznej w Poznaniu, którą ukończył z wyróżnieniem. Współtworzy z Natalią Niemen projekt muzyczny Natalia Niemen i Michał Zator improwizują Babuchowskiego.

W trakcie koncertu w Dworze Artusa nie tylko zabrzmią utwory autorskie, ale i tradycyjna muzyka folkowa, co z pewnością wprowadzi wszystkich słuchaczy w pełen relaksu klimat.

Skip to content