Nabucco zawita do Torunia!

Opublikowano: 24 października 2019 r.
Kategorie: Spektakle

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, 25.11.2019


Jedna z najsłynniejszych oper wszechczasów już jesienią w pięciu miastach w Polsce! Wśród nich znajdzie się także Toruń. Już 25 listopada w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki usłyszymy wykonanie „Nabucco” prezentowane w wielu prestiżowych halach w całej Europie!

Agencja Artystyczna Pro Musica zaprasza na dzieło Giuseppe Verdiego, które od momentu premiery wpisało się w stały repertuar największych scen operowych świata.
Wzniosła i przepełniona emocjami muzyka wzrusza publiczność już od ponad 200 lat. W rolę tytułową ponownie wcieli się charyzmatyczny Giulio Boschetti, który zdobył serca polskiej publiczności niepowtarzalną barwą głosu, a także pełną ekspresji grą sceniczną.

Obok niego wystąpią m. in.: Silvia Rampazzo (Abigaile), Aksana Yakushevich (Fenena), Damian Konieczek (Zaccaria), Monika Piechaczek (Anna), Jarosław Zawartko (Arcykapłan). Roncole Verdi Orchestra and Choir poprowadzi maestro Jerzy Salwarowski. Nasza produkcja „Nabucco” zostało wystawione po raz pierwszy 31.10.1994 roku w Stuttgarcie. Od tego momentu prezentowano ją już z wielkim powodzeniem na ponad 200 prestiżowych scenach, m. in.: Tonhalle w Zurychu, International Congress Center w Berlinie, Theatre d’Esche w Luksemburgu, Theatre de Beaulieu w Lozannie, Alte Oper we Frankfurcie.

BILETY:
KupBilecik.pl
www.kupbilecik.pl/impreza-37148-nabucco.torun.html
Eventim.pl – www.eventim.pl/nabucco-torun-bilety.html?affiliate=PLE&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&key=1309300%2411885341&jumpIn=yTix&kuid=489496&from=erdetaila


fot. materiały organizatora

Skip to content