Najpiękniejsze barwy Indonezji

Opublikowano: 8 czerwca 2018 r.
Kategorie: Wystawy

Galeria Sztuki Wejściówka w Toruniu, Plac Teatralny 1, 14.06.2018 (czwartek), godzina 19.00 – 21.00


„Jedność w różnorodności”- to narodowe hasło Indonezji. Nie ulega wątpliwości- jej wyspy są czasem odrębnymi światami, także pod względem etnicznym, językowym i kulturowym.

My jednak podczas naszej podróży, dostrzegliśmy pewną jedność. Ujawniła się ona w pięknych ludziach. W zależności od regionu, mieszkańcy tych miejsc byli różni, ale posiadali jedną tą samą cechę- nieznikający z twarzy uśmiech. Po 5 tygodniach spędzonych w Indonezji, doszliśmy do wniosku, że poznaliśmy ją zaledwie trochę, więc na pewno tam wrócimy. Póki co opowiemy Wam o miejscach, a przede wszystkim o ludziach, którzy na długo zostaną w naszej pamięci! 🙂

Posłuchacie m. in. o:
? wolontariacie w sumatrzańskiej szkole
? trekkingu w dżungli na spotkanie z orangutanami
? Karimunjawie- raju na ziemi
? wielkomiejskiej Jakarcie
? Lomboku, lepszym „bracie” Bali

Zapraszamy do Wejściówki, na kolejną odsłonę Świata po Mojemu! Wstęp wolny!

Maja, Łukasz Youplantravel & WEJśCIóWKA

// Więcej o „Świat po mojemu” i Youplantravel //
„Świat po mojemu” to cykl spotkań podróżniczych, przeszczepionych w tym roku do Torunia z Gdyni. Organizatorami są Youplantravel i kawiarnia Wejściówka. Pomysłodawczynią serii jest Maja Giętkowska.
„Świat po mojemu” jak sama nazwa wskazuje, ma prezentować perspektywę widzenia i sposób na podróżowanie konkretnej osoby. Spotkania pokazują, że spełnianie marzeń o odległych lądach, egzotycznych krainach i atawistyczne pragnienie wolności oraz poczucie odkrywania „nowego” są w zasięgu ręki każdego.
#youplantravel

Skip to content