Od Grechuty do Coldplay`a – Infinito Quartet ft. Daniel Pradella

Opublikowano: 25 czerwca 2018 r.
Kategorie: Koncerty

Centrum Kultury Dwór Artusa, Rynek Staromiejski 6, 08.07.2018 (niedziela), godz. 19.00 i inne terminy


W zeszłym roku dziewczyny z Infinito Quartet podbiły serca toruńskiej publiczności. Tego lata powracają z cyklem zupełnie nowych, premierowych koncertów będących promocją ich debiutanckiej płyty zatytułowanej Od_Nowa.

Na płycie, na którą młode artystki otrzymały stypendium Prezydenta Miasta Torunia w dziedzinie kultury, znalazły się klasyczne utwory muzyki rozrywkowej w aranżacjach na kwartet smyczkowy wzbogacony brzmieniem fortepianu. Podczas koncertu usłyszymy więc muzykę Led Zeppelin, Depeche Mode, Marka Grechuty, Artura Rojka, Coldplay, U2, Guns’Roses, Elvisa Presleya, Pink Floyd, Nirvany, a także Abby, Pharella Williamsa, Michaela Jacksona, a nawet Lady Gagi. Osobną część koncertu stanowić będą utwory artystów związanych z Toruniem pośród których znajdzie się Republika, Organek, Obywatela GC.

Każdy z czterech zaplanowanych koncertów Infinito Quartet będzie się od siebie różnił repertuarem, który w wypadku kwartetu jest bardzo szeroki i zawiera utwory rockowe, popowe a nawet dyskotekowe. Oczywiście wszystko w intrygujących aranżacjach na instrumenty smyczkowe, wzbogacone brzmieniem fortepianu, za którym zasiądzie Daniel Pradella.

Terminy koncertu i dostępne bilety:
8 lipca 2018, godz. 19:00, tutaj kupisz bilet: http://tiny.pl/g8zbt
19 lipca, godz. 19:00, tutaj kupisz bilet: http://tiny.pl/g8zbr
10 sierpnia, godz. 19:00, tutaj kupisz bilet: http://tiny.pl/g8zbd
12 sierpnia, godz. 19:00, tutaj kupisz Bilet: http://tiny.pl/g8zbf

Infinito Quartet:
Paulina Burczyńska – I skrzypce
Kinga Politowska – II skrzypce
Zuzanna Wiśniewska – altówka
Klaudia Marzec – wiolonczela
Daniel Pradella – fortepian

Aranżacje:
Tomasz Cywiński
Emma Kluczyńska

Skip to content