Paluch „Czerwony Dywan”

Opublikowano: 3 lutego 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Lizard King Toruń, Kopernika 3, 07.02.2019 (czwartek), godz. 20.00


Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Lizard King Toruń z ogromną przyjemnością zapraszają na koncert Paluch Oficjalnie, promujący jego najnowszy album „Czerwony Dywan“, który odbędzie się 7 lutego w Toruniu.

Support: Alien SDG, Joda

Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet.
Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilet upoważnia do jednorazowego wstępu na teren imprezy.
Bilety należy kupować tylko w autoryzowanych punktach sprzedaży.
Godziny podane na bilecie i plakacie mogą ulec zmianie.
Start imprezy oznacza godzinę o której rozpoczynamy wpuszczanie ludzi do klubu, nie jest on tożsamy ze startem koncertu głównego wykonawcy.

Czerwony Dywan to trzynasty solowy album Palucha. Krążek zaledwie trzy tygodnie po premierze okrył się podwójną platyną! Lirycznie w dużej mierze album skupia się na świecie showbiznesu i wszechobecnej potrzebie atencji, która występuje już nie tylko wśród kolegów z branży ale dotyczy całego dzisiejszego pokolenia. Nie zabraknie jednak lżejszych numerów takich singlowa „Spłata” na bicie Julasa czy osiedlowych bengerów jak teledyskowy „Mój Kościół” produkcji APmg.

Chcesz być z nami w kontakcie zapraszamy do naszej grupy:
Grupa Bashesh – backstage koncertowy

Bilety WYPRZEDANE
Przedsprzedaż: biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/koncerty/paluch-torun-7584/

Skip to content