Piaf! The Show ponownie w Polsce!

Opublikowano: 26 lutego 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Aula UMK, 27.03.2019 (środa), godz. 20.00


Po ogromnym sukcesie, na całym świecie i ponad 300 występach Piaf Le Spectacle / Piaf the Show ponownie w Polsce! Zobacz na żywo światowej sławy musical przygotowany z okazji 100. rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki EDITH PIAF. W tytułową rolę ponownie wcieli się zjawiskowa wokalistka Anne Carrere lubiana i oklaskiwana w Polsce.

Dwuczęściowy musical przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L’Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”.

W rolę Edith Piaf wciela się uwielbiana na całym świecie Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf, podbijając serca rosnącej grupy fanów. O jej roli w spektaklu, przyjaciółka Piaf z lat młodości – Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery”. Anne Carrere na scenie występuje z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Piaf w tle.

Od chwil premiery Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach. Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca.

Uhonorowany licznym nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się nie tylko wydawnictwa płytowego, ale również wersji DVD. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu.

Zobacz fragment widowiska:
https://www.youtube.com/watch?v=GuxAeSihdgs
https://www.youtube.com/watch?v=j8id4gtRbuM
https://www.youtube.com/watch?v=PKxoh5_p0Ug

Bilety kupisz tutaj: http://bit.ly/PIAF_the_show i na
www.ticketmaster.pl, oraz w sieciach Empik i MediaMarkt Polska

Trasa Piaf! The Show w Polsce:
26 kwietnia –  Łódź, Wytwórnia
27 kwietnia –  Toruń, Aula UMK
28 kwietnia –  Kraków, Centrum Kongresowe ICE
30 kwietnia –  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
1 maja – Warszawa, Teatr Roma
2 maja –  Lublin, Centrum Spotkania Kultur

Organizator: Good Walk

Tu kupisz bilety: http://bit.ly/PIAF_the_show

Skip to content