Piaf! The Show

Opublikowano: 17 kwietnia 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Aula UMK, 27.04.2019 (sobota), godz. 20.00


Po ogromnym sukcesie, na całym świecie i ponad 300 występach Piaf Le Spectacle / Piaf the Show ponownie w Polsce! Zobacz na żywo światowej sławy musical przygotowany z okazji 100. rocznicy urodzin wybitnej, francuskiej artystki EDITH PIAF. W tytułową rolę ponownie wcieli się zjawiskowa wokalistka Anne Carrere lubiana i oklaskiwana w Polsce.

Dwuczęściowy musical przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i Montmartre z czasów „La Vie En Rose”. Przedstawia życie i twórczość legendarnej piosenkarki, od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym najsłynniejsze jak: „La Vie en Rose”, „Hymne a L’Amour”,„La Foule”, „Paris”, „L’Accordéoniste”, „Milord” i legendarnym „Non, Je ne Regrette Rien”.

W rolę Edith Piaf wciela się uwielbiana na całym świecie Anne Carrere, która brawurowo wykonuje utwory Piaf, podbijając serca rosnącej grupy fanów. O jej roli w spektaklu, przyjaciółka Piaf z lat młodości – Germaine Ricord powiedziała, że „głos i osobowość Anne Carrere to wcielenie Edith Piaf z najlepszych lat jej kariery”. Anne Carrere na scenie występuje z 4-osobowy zespołem, w bogatej oprawie wizualne, z niepublikowanymi zdjęciami Piaf w tle.

Od chwil premiery, Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach! Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie: w nowojorskiej Carnegie Hall, czy paryskiej Olympii, wyprzedając je do ostatniego miejsca. Uhonorowany licznym nagrodami ministra Kultury Francji, doczekał się wydawnictwa płytowego i DVD. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu.

O spektaklu i roli Anne Carrer napisali:

Najlepszy spektakl o życiu Edith Piaf, jaki do tej pory stworzono!
                           Charles Dumont, legendarny kompozytor Edith Piaf

Anna Carrere potrafi cudownie przywołać ducha Edith Piaf
                            New York Times

Anne Carrere podbiła Broadway / NBC News

Prawdziwa uczta / Herald        

Wspaniałe! / Broadway Blog

Zdumiewająca muzykalność / NY Theatre Guide

Trzykrotne owacje na stojąco na Broadwayu /Timesquare Chronicles

Zobacz fragment widowiska:
https://www.youtube.com/watch?v=GuxAeSihdgs
https://www.youtube.com/watch?v=j8id4gtRbuM
https://www.youtube.com/watch?v=PKxoh5_p0Ug

Bilety kupisz tutaj: http://bit.ly/PIAF_the_show oraz na www.ticketmaster.pl, www.eBilet.pl, www.EmpikBilety.pl, www.Biletyna.pl i sklepach sieci Empik i Media Markt.

Cała trasa Piaf! The Show:
26 kwietnia –  Łódź, Wytwórnia
27 kwietnia –  Toruń, Aula UMK
28 kwietnia – Wrocław, Audytorium WCK
30 kwietnia –  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
1 maja – Warszawa, Teatr Roma

Bilety on line:

Organizator: Good Walk

Skip to content