Piękna „JaKobieta” w Młynie Wiedzy

Opublikowano: 25 lutego 2019 r.
Kategorie: Inne

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, 08.03.2019 (piątek), godz. 18.00


Spotkania ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, farmacji, kosmetologii, dietetyki czy treningów personalnych – to cześć propozycji Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy na Dzień Kobiet. 8 marca w centrum nauki odbędzie się wieczór „JaKobieta”.

Wieczór „JaKobieta” to okazja do spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin. Trenerzy z Bella Line Wellness Centrum przygotowali konsultacje, obejmujące zagadnienia z zakresu doboru ćwiczeń do wieku czy kondycji, prawidłowego wykonywania ćwiczeń fizycznych, realizowania treningów fitness, a także badanie składu ciała. Na stanowisku poświęconym zdrowej żywności będzie można spotkać się z dietetyczką. Zaplanowano konsultacje dotyczące doboru diety i odpowiedniego odżywiania, nowych trendów w dietetyce, a także zdrowego trybu życia.  

– Uczestniczki wieczoru zapraszamy do kawiarenki, w której będzie można porozmawiać ze specjalistami z zakresu medycyny estetycznej, farmacji, kosmetologii czy tatuażu. Opowiemy o zastosowaniu laserów w upiększaniu ciała, zastosowaniu produktów kosmetycznych, leków oraz suplementów diety na włosy, skórę i paznokcie – wyjaśnia Justyna Strąg z Młyna Wiedzy. Podczas wieczoru „JaKobieta” nie zabraknie konsultacji z zakresu zabiegów kosmetycznych poprawiających jakość i wygląd cery i zagadnień związanych z piercingiem i tatuażami, w tym związanych z możliwościami usuwania tatuażu.

W Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy przygotowano także m.in. warsztaty związane z tajnikami makijażu, aktualnymi trendami piękna, które pomogą podkreślić urodę, zajęcia z salsy, kącik z biżuterią hand made oraz stanowisko, na którym będzie można wykonać okazjonalnego pinsa według własnego projektu. Każda z uczestniczek wieczoru otrzyma również niespodziankę od firmy Delia Cosmetics.

– Podobnie jak przy poprzednich wieczorach liczba biletów jest ograniczona. Zachęcam do tego, aby wcześniej zakupić bilet, aby mieć pewność, że ten wyjątkowy wieczór będzie można spędzić w naszym centrum nauki – mówi Marcin Centkowski, rzecznik centrum nauki. – Cały czas pracujemy nad tym wydarzeniem i wiemy, że to nie koniec atrakcji, które przygotujemy dla pań – dodaje.

Wieczór „JaKobieta” odbędzie się 8 marca w godz. 18:00-21:00. Bilety na wydarzenie w cenie 30 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu wydarzenia) można kupić w kasach Centrum oraz w elektronicznym systemie sprzedaży online.

Skip to content