Piraci

Opublikowano: 4 września 2019 r.
Kategorie: Festiwale

Rynek Nowomiejski, 07.09.2019 (sobota), godz. 20.00


Już 7 września, o godz. 20:00 na Rynku Nowomiejskim Cyrkowa Events zabierze nas w niezwykły teatralno-cyrkowy rejs na zakończenie 5. Festiwalu Teatrów Ulicznych w Toruniu! Premierowy spektakl „Piraci” to niebywałe widowisko, które łączy ze sobą świat teatru oraz widowisk cyrkowych.

Kolorowe stroje, humor dla całej rodziny i plejada barwnych, pirackich osobowości. Widowisko rozpocznie się o godz. 20:00 na Rynku Nowomiejskim, po czym barwną paradą, na której czele wyruszy wielka łódź, podąży ulicami Królowej Jadwigi oraz Szeroką. Na końcu trasy, na Rynku Staromiejskim zacumuje, tworząc nieodłączny element scenografii cyrkowego spektaklu!

Autorzy spektaklu „Piraci”, czyli Fundacja CircArt (Cyrkowa Events) to ludzie z pasją do inspirowania do nauki poprzez zabawę, a przez to wydobywanie prawdziwej radości. Rok temu pod szyldem Fundacji CircArt zaprezentowali podczas ubiegłorocznego Festiwalu Teatrów Ulicznych spektakl „Telephone love party”. Klaunada stworzona w produkcji wraz z Toruńską Agendą Kulturalną z humorem opowiadała o relacjach międzyludzkich w czasach opanowanych przez telefony komórkowe, Internet i media społecznościowe. Podobnie jak wówczas, tak i podczas „Piratów” bawić będą się doskonale zarówno dzieci, jak i ich rodzice!

Skip to content