Podaruj Domkultury! na Święta. TOMASZ ORGANEK solo & MARIUSZ LUBOMSKI

Opublikowano: 5 grudnia 2018 r.
Kategorie: Koncerty

Lizard King Toruń, 09.12.2018 (niedziela), godz. 18.00


TOMASZ ORGANEK solo & MARIUSZ LUBOMSKI
09.12.2018 [niedziela] / start: 18:00
Klub Muzyczny Lizard King – Toruń, ul. Kopernika 3

Podaruj Domkultury! na Święta – aukcja na rzecz Domukultury!
Na Bydgoskim Przedmieściu

Bilet / cegiełka = 25,00 PLN

Licytowane przedmioty można obejrzeć w galerii:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2466294120088705&type=1&l=57d4ef556f

Dodatkowo, podczas wydarzenia będzie czynny sklepik z różnymi artefaktami, które nie zmieszczą się w programie aukcji.

Wyjątkowe miejsce – Domkultury! na Bydgoskim Przedmieściu pilnie potrzebuje pieniędzy na dalszą działalność. Potrzebne są środki m.in. na opłacenie ogrzewania, czynszu i mediów. Miejska dotacja pokrywa jedynie część kosztów utrzymania społecznego domu kultury. Ta wyjątkowa, działająca społecznie placówka pełni rolę miejsca warsztatowego dla dzieci i młodzieży, ale także seniorów. Mieści się tu świetlica, w której można się wspólnie pobawić, odrobić lekcje, wziąć udział w zajęciach (ceramika, street dance, angielski, grupaki – zajęcia z psychologiem, zajęcia plastyczne, wspólne wyjścia na wystawy, do kina itp.), odrobić lekcje itp. Cyklicznie odbywają się także zajęcia komputerowe oraz język angielski dla seniorów. W Domukutlury! odbywają się także spotkania, wydarzenia kulturalne i warsztaty. Kilkakrotnie w ciągu roku organizowane są także wydarzenia plenerowe na terenie parku oraz wycieczki poza miasto. Ze świetlicy korzysta regularnie ok. 100 dzieci w wieku szkolnym oraz 50 seniorów.

Aukcja “Podaruj Domkultury! na święta” ma na celu pomoc placówce, aby mogła ona przetrwać najbliższe zimowe miesiące. Podczas aukcji będzie można wylicytować przedmioty przekazane przez artystów i instytucje kultury. W ten sposób, wspierając Domkultury!, będzie można jednocześnie zdobyć świąteczny prezent dla siebie lub swoich bliskich.

Przeznaczone do licytacji prace będą sukcesywnie umieszczane na stronie wydarzenia.
Przewidziano również możliwość licytacji dla osób, które tego dnia nie mogą pojawić się na aukcji – szczegółowe informacje pod adresem utu.fundacja@gmail.com

Wieczór uświetni koncert.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!

Skip to content