Polowanie na łosia

Opublikowano: 24 stycznia 2018 r.
Kategorie: Spektakle

CKK, Jordanki, 07.02.2018


Już 7 lutego w CKK Jordanki kolejna produkcja teatralna Fundacji Garnizon Sztuki. Zagrają czołowi polscy aktorzy: Andrzej Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Leszek Lichota, Piotr Cyrwus i Grażyna Wolszczak. Będzie śmiesznie, kryminalnie i romantycznie!

„POLOWANIE NA ŁOSIA” będzie kolejną produkcją teatralną Fundacji Garnizon Sztuki. Tak jak poprzedni spektakl, realizuje misję Fundacji podejmując ważne społecznie tematy. Spektakl „POZYTYWNI” poruszał temat szeroko pojętej tolerancji. Tym razem akcent położony zostanie na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i zagubieniu człowieka we współczesnym świecie. Spektakl „POLOWANIE NA ŁOSIA” koncentruje się na sytuacji młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców.

Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi….

„POLOWANIE NA ŁOSIA” Michała Walczaka, jednego z najciekawszych dramatopisarzy młodego pokolenia i twórcy kultowego już dziś „Pożaru w burdelu”, to czarna komedia; humor przeplata się z grozą, groteska z realizmem. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki. To opowieść o lękach, frustracjach i zagubieniu młodego człowieka – podana w ironiczny, metaforyczny sposób. Spektakl w reżyserii Grzegorza Chrapkiewicza jest zabawny, a przy tym mocno ironiczny. To obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami.

„POLOWANIE NA ŁOSIA” to współczesna komedia – nie dość, że czarna to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko – gorzka, znakomita!


OBSADA:

Agnieszka Więdłocha

Antoni Pawlicki

Grażyna Wolszczak

Leszek Lichota

Piotr Cyrwus

AUTOR:

Michał WALCZAK

 

Bilety w cenie: 40 zł / 60 zł / 95 zł / 120 zł

ADRIA

Miejsca sprzedaży:

–    kasa CKK Jordanki

–    biletyna.pl

–    kupbilecik.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Skip to content