Poranek teatralny w wykonaniu Teatru Frajda

Opublikowano: 19 stycznia 2018 r.
Kategorie: Spektakle

Dom Muz ul. Poznańska, 27.01.2018, g. 11:00


Garderoba to bardzo tajemnicze miejsce. Zwykle rodzice chowają w niej ubrania i buty, ale czasami można w niej znaleźć rzeczy niezwykłe, a nawet zaczarowane. Bo są takie dni kiedy bardzo, ale to bardzo potrzebujemy czarodziejskiego miejsca. Błażej zawsze lubił chować się w garderobie. Przebierał się w rożne ciuchy mamy i taty i już był piratem, a zaraz potem kosmonautą. Mógł w mamy tunice bawić się w Zorro, a kiedy zakładał futro był polarnym niedźwiedziem. Jeszce fajniej bawił się kiedy odwiedzali go przyjaciele. Wtedy można było się przebrać za księcia i księżniczkę lub za czterdziestu rozbójników.

Dziś Błażej jest już dorosły, ale uznał, że nie można zapomnieć o wspaniałej zabawie w garderobie i trzeba o niej koniecznie, w tajemnicy przed rodzicami opowiedzieć wszystkim dzieciom. W każdym razie tym wszystkim dzieciom, które jeszcze o niej nie słyszały.

Szczególnie teraz kiedy nadchodzi czas karnawału, w magicznej garderobie odnajdzie z dziećmi wszystkie radości. Błażej ma swoją objazdową garderobę. Ogromną walizę, a w niej całą karnawałową menażerię.

Może uda się Błażejowi zabrać dzieciaki w bajkową podróż do Szafolandii? Może? Bo w Szafolandii czają się również niebezpieczne istoty, choć Bałżej ma na nie swoje sposoby. Po spektaklu na dzieci czeka warsztatowa niespodzianka.


Wstęp: 8 zł

Skip to content