Praca i wolontariat na Bella Skyway Festival!

Opublikowano: 30 lipca 2018 r.
Kategorie: Festiwale

Chcesz zobaczyć jak wyglądają duże, międzynarodowe wydarzenia „od kuchni”? Chciałbyś poznać ciekawe osobowości i fascynujących artystów z całego świata? Interesuje Cię podszlifowanie języka obcego? A może zawsze marzyłeś, żeby być częścią największego w Polsce festiwalu światła? Poszukujemy osób do pracy przy zabezpieczeniu jednej z tegorocznych instalacji, a także wolontariuszy w ramach zbliżającego się Bella Skyway Festival!

Pracuj przy najważniejszej instalacji 10. edycji

Toruńska Agenda Kulturalna poszukuje 8 osób do pracy na umowę zlecenie w dniach 17 – 28 sierpnia przy zabezpieczeniu instalacji, pt. Installation de feu francuskiej grupy Compagnie Carabosse, która na tegorocznym Bella Skyway Festival po raz pierwszy zostanie pokazana w Polsce!

Praca przy takiej instalacji to doskonała okazja na zdobycie nowych i cennych doświadczeń. Niewiele jest okazji, aby móc współpracować z artystami z całego świata. W tym roku gościć będzie u nas chociażby francuski Compagnie Carabosse, który pokaże ogromną ogniową instalację z użyciem żywego ognia. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie, zarówno na poziomie zmysłowym, wizualnym, emocjonalnym, a może i także zawodowym – podkreśla Przemysław Draheim, rzecznik prasowy Toruńskiej Agendy Kulturalnej.

Compagnie Carabosse

fot. Vincent Muteau

Tańczące rzeźby ogniowe, płonące tajemnicze mechanizmy, kaskady świec ułożone w kręte ścieżki, a to wszystko w akompaniamencie muzyki na żywo – tak zapowiada się jedna z głównych atrakcji tegorocznego Bella Skyway Festival. z codziennego krajobrazu miasta stworzą rozświetloną krainę, w której można zostać na chwilę lub na cały wieczór – ciesząc się atmosferyczną ucztą dla zmysłów. Installation de Feu zapowiada się zatem na niezwykły świetlny spektakl, którego warto być częścią.

W sprawie pracy w czasie Bella Skyway Festival prosimy wysyłać zgłoszenia się pod adresem m.kesy@tak.torun.pl (Marta Kęsy, tel. 662 072 845), w temacie wpisując „Praca – Compagnie Carabosse”. Do zgłoszenia prosimy dołączyć CV.

Zostań wolontariuszem!

Ponadto szukamy osób otwartych i pełnych zaangażowania do pomocy do różnych etapów produkcji Bella Skyway Festival (21 – 26 sierpnia 2018).

W sprawie wolontariatu zgłoś się pod adresem m.liwoch@tak.torun.pl (Marta Liwoch, tel. 662 072 845), w temacie wpisując „Wolontariat”. Do zgłoszenia prosimy dołączyć wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej.

 Formularz zgłoszeniowy
Pobierz formularz

Oferujemy:

 • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
 • możliwość poznania „od zaplecza” zasad organizacji dużego projektu kulturalnego,
 • wstęp na wszystkie wydarzenia związane z festiwalem,
 • możliwość podszlifowania języka (np. francuski czy angielski) w międzynarodowym gronie,
 • możliwość poznania wielu ciekawych ludzi.

Wymagania:

 • dyspozycyjność,
 • chęć do pracy,
 • zdolności interpersonalne,
 • umiejętności pracy w zespole,
 • pozytywne nastawienie i entuzjazm,
 • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Wolontariat to praca non-profit, która daje ogromne doświadczenie, możliwość współtworzenia międzynarodowych wydarzeń oraz ogromną satysfakcję. Jeśli profil Twojej uczelni na to pozwala, Toruńska Agenda Kulturalna może pomóc Ci zaliczyć praktyki podczas wydarzeń lub wypełnić zaświadczenie o Twojej pracy.

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia! Decyduje kolejność zgłoszeń.

***

10. Bella Skyway Festival odbędzie się w Toruniu, w dniach 21–26 sierpnia 2018 roku.
Organizatorami Bella Skyway Festival są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Sponsorem tytularnym wydarzenia jest TZMO S.A. i Marka Bella.
Partnerem głównym festiwalu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.


Skip to content