Premiera „Tydzień, nie dłużej”

Opublikowano: 15 stycznia 2019 r.
Kategorie: Spektakle

Aula UMK, 19.01.2019 (sobota), godz. 16.00 i 19.00


ON już z NIĄ nie może. Ale to w ogóle. Fizycznie. Jednak nie jest w stanie jej tego powiedzieć. Przecież jako mężczyzna nie posiada tego specyficznego składnika, nazywanego odwagą cywilną… Ale chwileczkę, żeby było jasne: nie chodzi o seks, bo z tym to jeszcze by pewnie mógł, chodzi o jej OBECNOŚĆ, słodką, niezmienną, wszechogarniającą i… nieodwracalną?!!!
Jedynym sposobem na wyjście z impasu jest by to ona podjęła decyzję, żeby jej również to wspólne życie zaczęło doskwierać. A ponoć nic tak skutecznie nie niszczy związku, jak odpowiednio nieodpowiedni… PRZYJACIEL. Najlepiej pod jednym dachem. Dlatego już nazajutrz TEN TRZECI pojawia się u drzwi z połową swojego dobytku.
Ale co, jeśli jego obecność wcale nie będzie uciążliwa? Co, jeśli jego zalety znacząco przewyższą jego… no właśnie, co jeśli on w ogóle nie ma wad???
„Tydzień, nie dłużej…” to na wskroś absurdalna komedia nie-małżeńska, z wielką, czerwoną ciężarówką w tle, w której słowo „szczerość” nabiera zupełnie nieoczekiwanych znaczeń, a przyjaźń, miłość… Chwileczkę. Jaka przyjaźń, jaka miłość…???

CZAS TRWANIA – ok. 2 godz. (z przerwą)

OSOBY:
Paul – Andrzej Nejman
Sophie – Anna Cieślak/ Natalia Rybicka
Marc – Paweł Małaszyński
Spektakl odbędzie się o godzinie 16:00 i 19:00.

Bilety do nabycia na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl oraz w sieci salonów EMPiK.

Bilety od 50 zł!

Rezerwacja telefoniczna: 607-907-704

Organizatorem spektaklu jest Fundacja TKwadrat. Serdecznie zapraszamy!

Skip to content