Recital Zbigniewa Zamachowskiego

Opublikowano: 15 lutego 2018 r.
Kategorie: Koncerty

Dwór Artusa, 19.03.2018, g. 19:00


Recital Zbigniewa Zamachowskiego już 19 marca w Dworze Artusa! „Nie tylko o miłości” to spotkanie z piosenką aktorską w znakomitej interpretacji. Jak sam aktor mówi – to od muzyki wszystko się zaczęło. Śpiewanie i pisanie piosenek było jego pierwszym pomysłem na życie i robi to z sukcesem do dziś.

Zbigniew Zamachowski to doskonale znany aktor teatralny i filmowy, którego talent muzyczny wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że wykonywane piosenki na długo zostają w pamięci. Podczas koncertu w Toruniu usłyszymy jego autorskie utwory, m.in. Credo życiowe, W małym miasteczku, a także oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców: Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza, Jaromira Nohavicy, Krzesimira Dębskiego, Jerzego Satanowskiego, Edwarda Stachury, Piotra Bukartyka i wielu innych.

Nie zabraknie również utworów pochodzących z przedstawienia Teatru Syrena Zamach na MoCarta, a więc przede wszystkim przeboju radiowej „Trójki” – Kobiety jak te kwiaty. Zbigniewowi Zamachowskiemu towarzyszy w programie pianista, kompozytor i aranżer – Roman Hudaszek.

[fot. materiały organizatora]

Skip to content