Rodzinne granie na trawie edycja III

Opublikowano: 7 sierpnia 2019 r.
Kategorie: Inne

Książnica Kopernikańska w Toruniu, ul. Słowackiego 8, 10.08.2019 (sobota), godz. 11.00


W sobotę, 10 sierpnia, zapraszamy do ogrodu Książnicy Kopernikańskiej. Tutaj od godz. 11 do 15 gramy w planszówki – na trawie. Do dyspozycji naszych gości oddamy kilkadziesiąt gier planszowych (w tym kilkanaście nowych). Wśród nich będą takie hity jak: Abalone, Carcassonne, Catan, Dixit, Dolina kupców 2, Domek, Eksplodujące kotki, IceCool, Kwiatki, Neuroshima Hex 3.0, Niezłe ziółka, Pędzące ślimaki, Potwory w Tokio, Qwirkle, Splendor, Tajniacy, Timeline: Polska, Wsiąść do pociągu: Europa, Zamki Burgundii, Łap prosiaka, Mage wars. Akademia, Kto to zrobił?, Patchwork, Marco Polo, Dominion.

Na miejscu doradzimy, w co zagrać, wyjaśnimy zasady, omówimy strategie i (na życzenie) pomożemy w grze. W programie plenerowego spotkania z planszówkami jest również turniej w grę Lato z Komarami (na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe). Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne. Do udziału zapraszamy całe rodziny (mamy koce).

Rodzinne granie na trawie organizujemy we współpracy z Krainą Planszówek wydawnictwa Egmont. Uwaga: w razie niepogody impreza zostanie przeniesiona do czytelni Książnicy Kopernikańskiej.

Skip to content