Siła obrazu w praktyce

Opublikowano: 13 lutego 2018 r.
Kategorie: Wystawy

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury, 17.03.2018, g. 10:00 – 17:00Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury zaprasza na nietypowe warsztaty – tym razem o niezwykłej sile medialnej Instagrama. Jeśli chcesz wiedzieć jak wykorzystać promocyjnie to medium społecznościowe, zapisz się koniecznie!

Jak opowiadać historie na Instagramie?
Instagram – siła obrazka

Adresaci:

Animatorzy kultury, koordynatorzy projektów, dyrektorzy, kierownicy zarządzający instytucjami, organizacjami i działami promocji, artyści zainteresowani wykorzystaniem niezwykłego potencjału Instagrama w promowaniu kultury, własnej twórczości i nie tylko.

Cel:

Zdobycie wiedzy i podniesienie kompetencji uczestników w zakresie strategicznego planowania działań promocyjnych z wykorzystaniem Instagrama.

Program:

Praktyczne wskazówki korzystania z Instagrama jako kanału społecznościowego i ze wszystkich jego aplikacji: foto, multigalerie, video, hyperlapse, boomerang, instagram stories i reklamy w tym formacie, transmisja live. Przykłady konkretnych case studies w sektorze kultury ze wskazaniem na dobre praktyki. Zdobywanie wiedzy na temat użytkowników aplikacji oraz poznanie metod dotarcia do grupy docelowej. W części warsztatowej uczestnicy stworzą strategię prowadzenia kanału z wykorzystaniem własnych, autorskich postów.

Prowadzący:

Kasia Toczko – specjalistka od media relations, PR i kreowania wizerunku instytucji. Przez ponad 8 lat pełniła funkcję rzecznika prasowego i kierownika Działu PR w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, gdzie razem z zespołem tworzyła i realizowała kampanie promocyjne kilkuset wystaw i wydarzeń kulturalnych, obejmujące reklamę outdoorową, kreatywne projekty eventowe, komunikację w mediach społecznościowych i tradycyjnych. Jest także social media menagerką, copywriterką i tłumaczką, prowadzi wykłady oraz szkolenia z zakresu public relations dla sektora kultury i przemysłów kreatywnych, w tym dla Narodowego Centrum Kultury, Narodowego Instytutu Audiowizualnego, Sieci Kin Lokalnych, Centrum Promocji Informatyki, Instytutu Socjologii UMK, Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu.

Harmonogram:

sobota 17 marca 2018 r. w godz. 10.00-17.00
Warsztaty obejmują 10 godz. dydaktycznych.

KIEDY 17 marca 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 9 marca 2018 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 120 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Barbara Płaneta
e-mail: barbara.planeta@woak.torun.pl
oraz
Karolina Fordońska
e-mail: karolina.fordonska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

[fot. materiały organizatora]

Skip to content