Sonori Ensemble w Dworze Artusa

Opublikowano: 1 kwietnia 2018 r.
Kategorie: Koncerty

Dwór Artusa, 28.04.2018, g. 18:00


Wyjątkowa gala operowo-operetkowa w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble. Czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. Już 28 kwietnia o godzinie 18:00 w Dworze Artusa!

W trakcie spektaklu zabrzmią najsłynniejsze sceny z oper: Traviata, Carmen, Opowieści Hoffmanna, Don Giovanni, Lakmé, Straszny dwór i wiele innych. Powróci czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych z takich przebojów, jak Księżniczka Czardasza, a usłyszymy także pieśni neapolitańskie.

Wystąpią w Sali Wielkiej Śpiewacy znanej i lubianej Międzynarodowej Grupy Operowej Sonori Ensemble –soliści polskich i zagranicznych scen operowych, nagrodzeni na wielu międzynarodowych konkursach wokalnych. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych. Całość wieczoru ubarwi słowo o muzyce, opowiedziane w niekonwencjonalny sposób.

[fot. materiały organizatora]

Skip to content