Spotkanie autorskie z Pawłem Fajdkiem

Opublikowano: 3 listopada 2018 r.
Kategorie: Spotkania

Akademickie Centrum Kultury i Sztuki – OD NOWA, 09.11.2018 (piątek), godz. 11.30-12.30


Trzykrotny mistrz świata w rzucie młotem Paweł Fajdek odwiedzi Toruń, gdzie będzie promował swoją książkę pt. „PETARDA, czyli historie z młotem w tle”! Marzył o tym, by zostać piłkarzem, ale zamiast zdobywać bramki dla reprezentacji, zdołał po latach jedynie zadebiutować w B-klasie. Ojciec chciał zrobić z niego kolarza, ale on jeżdżenie po górach odbierał jako katorgę.

Zamiast dwóch kółek wybrał więc jedno duże koło – to znajdujące się na lekkoatletycznym stadionie. Czymkolwiek by się nie zajął, świat prędzej czy później by o nim usłyszał. Bo życie Pawła Fajdka od początku było pełne przygód. O tym wszystkim trzykrotny mistrz świata opowiada w pełnej anegdot i humoru książce „Petarda” (Wydawnictwo SQN). Jak sam zapowiada, na autobiografię przyjdzie jeszcze czas, więc teraz dostarcza świetnej rozrywki, odsłaniając nieco kulis zza lekkoatletycznej kurtyny.

Rozmowa o książce będzie doskonałą okazją, by poznać kulisy życia najlepszych polskich lekkoatletów. W czasie spotkania na słuchaczy będzie czekać kilka konkursów, podczas których Paweł rozda kilka swoich książek! Pozostali uczestnicy będą mogli zakupić książkę i zdobyć autograf od mistrza!

Spotkanie poprowadzi Marcin Drogorób.

Skip to content