Spróbuj swoich sił w improwizacji teatralnej!

Opublikowano: 17 maja 2018 r.
Kategorie: Warsztaty

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu, 26-27.05.2018


Interesuje cię teatr? Nie boisz się występować? Lubisz improwizować i chciałbyś spróbować swoich sił? Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu organizuje ciekawe warsztaty z improwizacji teatralnej pod okiem doświadczonych improwizatorów. Warsztaty odbędą się w dniach 26 i 27 maja. Warto się spieszyć, bo zgłoszenia przyjmowane będą tylko do 18 maja!

Warsztaty skierowane są do młodzieży i dorosłych, którzy chcą poznać teatr impro od kuchni, zdobyć wiedzę pod okiem doświadczonych improwizatorów oraz rozpocząć przygodę z szeroko pojętą sceną. Cel:

Uruchomienie wyobraźni, głosu i ciała. Stworzenie uczestnikom możliwości pozbycia się blokad i przełamania wstydliwości, pobudzanie kreatywności, wzmacnianie refleksu i pewności siebie; nabywanie umiejętności słuchania partnera, wyrażania siebie i swoich emocji oraz innych umiejętności niezbędnych na scenie i w życiu.

W programie przewidziane jest poznanie podstawowych zasad teatru improwizowanego, ćwiczenia na poszczególne „mięśnie” aktora improwizatora, wstęp do dramaturgii scenek improwizowanych, wskazówki, skąd czerpać pomysły na granie bez scenariusza.Warsztat zakończony będzie minipokazem.

Prowadzący:

Katarzyna Chmara – aktorka, improwizatorka, absolwentka PWSFTV i T w Łodzi. Założycielka teatru improwizowanego wymyWammy i duetu improwizacyjnego Dwie Siostry. Członek międzynarodowej grupy improwizatorów Ohana. Studentka studiów doktoranckich w PWSFTviT w Łodzi.

Harmonogram:

sobota 26 maja 2018 r. w godz. 10.00-18.00 (z przerwą)
niedziela 27 maja 2018 r. w godz. 9.00-17.00 (z przerwą)
Warsztaty obejmują 20 godz. dydaktycznych.

KIEDY 26-27 maja 2018 r.
TERMIN ZGŁOSZEŃ I WPŁAT do 18 maja 2018 r.
MIEJSCE WOAK Toruń ul. Szpitalna 8
CENA 150 zł
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA

Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 6522755

fot. materiały organizatora.

Skip to content