Stand-up Skład w Artusie

Opublikowano: 22 maja 2018 r.
Kategorie: Spektakle

Dwór Artusa, 23.05.2018, g. 18:00, 21:00


Trasa Stand-up Skład to projekt 9 komików organizowany w największych miastach Polski. Stand-up Skład to dosłownie grupa znajomych, którzy lubią bawić siebie i innych. Zobaczymy przekrojowy zbiór współczesnego stand-upu, młody i młodniejący, pewnie wchodzący na scenę i rozumiejący zasady gry. Wystąpią komicy, których mogliście widzieć na platformie Netflix, roastach TVN, programach Kuby Wojewódzkiego, Tylko Dla Dorosłych TVP 2 czy Comedy Central Prezentuje, oglądanych w milionach nagraniach na Youtube, a także dziesiątkach sal mniejszych i większych w całej Polsce. Zahaczą też o Salę Wielką Dworu Artusa w Toruniu!

Imprezę poprowadzi najlepszy duet konferansjerów w kraju! Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski stworzą wyjątkową atmosferę każdego wieczoru. Ich świat jest dla koneserów wybornego żartu, suto zakrapianego abstrakcją i uroczą paranoją. Mają za sobą dziesiątki wspólnych imprez, tysiące kilometrów w pociągach i kilka polowań na króliki (w których, jak zwykle, myśliwy stał się zwierzyną).

Wraz z nimi na scenie pojawią się:

  • Błażej Krajewski – komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. Wciela się w barwne postacie, zaczerpnięte ze świata popkultury i „kolorowych” ptaków z rodzinnego Fordonu.
  • Sebastian Rejent – w ciętych ripostach nie ma sobie równych, zwany też Królem Roastów. Świetnie piszący, posiada też prawdziwą baterię żartów, jednak najlepiej czuje się w improwizacjach z publicznością. Pierwsze rzędy na jego występach zajmują tylko odważni i z dużym dystansem do żartów.
  • Paweł Chałupka – zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać zacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.
  • Adam Van Bendler – dzięki wyjątkowemu pechowi w życiu ma pod dostatkiem inspiracji. Nie przebiera w słowach, szczery do bólu, zawsze jednak szuka najlepszego w najtrudniejszych z sytuacji. Człowiek wielu pasji, poza stand-upem kręci skecze, nagrywa piosenki i zabiera psy ze schronisk, .zwykle na kolejne części „Gwiezdnych Wojen”.
  • Olka Szczęśniak – pomysłodawca i główny organizator trasy. Ostre, bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. W jej opowieściach chaotyczny świat nabiera nowych barw, choć zwykle są to barwy wojenne.
  • Tomek Kołecki – najmłodszy komik w Polsce (tytuł w trakcie weryfikacji). Zwycięzca największego w Polsce festiwalu stand-upowego. Ogromny potencjał i spore osiągnięcia nie tylko jak na swój wiek, oglądanie jego stand-upu może być nie tylko zabawne, ale oferuje też wejrzenie w dystopijną przyszłość.
  • Rafał Banaś – najlepszy opowiadacz historii w Polsce, niezwykle uzdolniony a jakże skromny. Powszechną sympatię wzbudza od wejścia na scenę, a później tylko cementuje ją niesamowitym talentem do przykuwania uwagi i tworzenia dzikich porównań.

23 maja odbędą się dwa występy:

  • godz. 18:00 – bilet do nabycia tylko online TUTAJ
  • godz. 21:00 – bilet do nabycia tylko online TUTAJ 

  Program tylko dla widzów dorosłych. Teksty, które komicy zaprezentują nie powtórzą się z innych podobnych konwencją tras!


fot. materiały organizatora.

Skip to content