Świąteczne spotkanie z grami planszowymi

Opublikowano: 3 kwietnia 2019 r.
Kategorie: Inne

Książnica Kopernikańska w Toruniu, Słowackiego 8, 06.04.2019 (sobota), godz. 12.00


Planszówki w Książnicy z radością zapraszają na imprezę będącą kontynuacją imprez z serii „Świąteczny Kiermasz Używanych Gier Planszowych”. Po raz kolejny wydarzenie będzie miało miejsce w budynku głównym biblioteki, przy ulicy Słowackiego 8.

Zasady wydarzenia:
Miejsce: Biblioteka Główna Książnicy Kopernikańskiej, ul. Słowackiego 8, Toruń
Kiedy: 06.04.2018, w godzinach 12.00-14.00

•    Świąteczny Kiermasz Używanych Gier Planszowych

Masz za dużo gier planszowych i karcianych? Chcesz je sprzedać, ale nie masz ochoty na robienie zdjęć, opisów i żmudne wystawianie ich na portalach aukcyjnych? Znakomicie trafiłeś!
Szukasz świetnych gier planszowych w okazyjnych cenach? To wydarzenie stworzone dla Ciebie!
Za ile: koszt wystawienia stoiska sprzedażowego to 5 zł (płatne gotówką na miejscu przed imprezą). Dla kupujących wydarzenie jest bezpłatne.
2 role:
rola a) – odwiedzający kiermasz:
przychodzisz w celu obejrzenia/kupienia gier. Spacerujesz po naszym mini-targowisku w celu złapania okazji. Dogadujesz się ze sprzedającym, płacisz i wychodzisz uśmiechnięty z ciekawą grą!
rola b) – wystawca:
przychodzisz by wystawić swoje używane, dłużej niechciane gry na sprzedaż. Zgłaszasz przed Kiermaszem chęć wystawienia swojego mini-stoiska pisząc na adres m.pitulski@ksiaznica.torun.pl. Książnica Kopernikańska udostępnia Ci odpłatnie na czas kiermaszu ławkę i krzesło byś mógł wygodnie sprzedawać swoje gry na terenie kiermaszu w budynku głównym biblioteki. Wystawcy obowiązani są do pojawienia się w celu opłacenia i odbioru stoiska w godz. 11.15-11.30 w dniu imprezy. Stoisko rozstawić należy w godz. 11.30-12.00.

Serdecznie zapraszamy do rezerwowania stoisk już teraz! Liczba miejsc ograniczona!

STOISKA REZERWUJEMY WYSYŁAJĄC MAILA NA ADRES: M.PITULSKI@KSIAZNICA.TORUN.PL

•    Prezentacja nowych gier w wypożyczalni
Obsługa naszej wypożyczalni zapozna Was z nowościami dostępnymi w naszych zbiorach.
•    Wolne granie
Dwie godziny grania w naszej czytelni. Zagraj w szybką grę, jeśli obejrzałeś całą ofertę kiermaszu lub przetestuj świeży zakup. Spędź miło czas w gronie znajomych.

Skip to content