The Analogs w Toruniu

Opublikowano: 30 stycznia 2018 r.
Kategorie: Koncerty

Piranha Tourbooking zaprasza na koncert legendy polskiego street punka! The Analogs wystąpią w Toruniu 2 lutego i będą promować swój nowy album, którego premiera miała miejsce na początku 2018 roku. Poza nowymi numerami na koncercie usłyszymy również absolutne klasyki z repertuaru kapeli. Razem z The Analogs zagrają zespoły CASTET oraz AFTER LAUGHTER.

THE ANALOGS (street punk / oi | Szczecin)
https://www.facebook.com/TheAnalogs/
Zespół powstał w 1995 roku w Szczecinie i jest obecnie jednym z najprężniej działających zespołów polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie posiadają kilka płyt, zagrali setki koncertów a takie utwory jak „Era Techno”, „Pieśń Aniołów” czy „Co Warte Jest Życie” zna każdy fan nie tylko punk rocka. Koncert jaki zagrają będzie częścią wiosennej trasy promującej nowy album zespołu, który wyjdzie na początku 2018 roku. 
www.analogs.pl (oficjalna strona internetowa)
www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu) 

CASTET (hardcore punx | Silesia)
https://www.facebook.com/TheCastet/
Reprezentują śląską scenę hardcore punk od 2003 r. Wydali kilka płyt i jeszcze kilka wydadzą. Nie grają na przeglądach, festynach i juwenaliach. Pozycja obowiązkowa dla fanów szybkiego, oldschoolowego grania, deskorolek i kwadracioka.

AFTER LAUGHTER (melodic hardcore punk | Silesia)
https://www.facebook.com/comestears/
Zespół powstał w 2012 roku na gruzach Last Believer. Aktualnie promują swój nowy album „Quest For Sanity” – świetne melodie, energiczne koncerty i bezkompromisowy hardcore punk. Pozycja obowiązkowa dla fanów szeroko pojętej „Kalifornii”.

SZCZEGÓŁY:
Data: 2 lutego 2018, godz. 20:00
Miejsce: Dwa Światy – ul. Ducha Św. 10/12, Toruń
Wstęp: 30 PLN – przedsprzedaż / 40 PLN – w dniu koncertu

Organizatorem koncertu jest Piranha Tourbooking
https://www.facebook.com/piranhatourbooking/

[fot. materiały organizatora]

Skip to content