Toruńska Akademia Kuglarstwa otwiera nabór

Opublikowano: 2 października 2019 r.
Kategorie: Inne

Bez wstępnej selekcji i bezpłatnie. Toruńska Akademia Kuglarska szuka nowych adeptów sztuki cyrkowej.  Zajęcia Fundacji CircArt skierowane są do wszystkich osób spragnionych blasku scenicznych fleszy. O tym, czy taka forma wyrażania siebie jest dla ciebie, możesz przekonać się tylko w jeden sposób – przychodząc na pierwsze zajęcia 2 października. 

Jeżeli w twoich żyłach płynie SZTUKA, a występy przed publicznością nie są ci straszne – warsztaty stworzone we współpracy z Cyrkowa Events oraz Toruńską Agendą Kulturalną są właśnie dla ciebie. Podczas wielu spotkań nauczysz się podstaw kuglarstwa, aktorstwa oraz żonglerki.Wszystko czego potrzeba to chęci, zapał do pracy oraz otwarty umysł na nowe doświadczenia. 

Pierwsze zajęcia odbędą się 2 października w Szkole Podstawowej nr 24 przy ul. Ogrodowej 3/5.

W programie m.in.:  

– ZAJĘCIA CYRKOWE (żonglerka, ekwilibrystyka, klaunada, szczudła, monocykle)

– ZAJĘCIA TEATRALNE (podstawy aktorstwa, praca nad spektaklem, impostacja, ruch sceniczny)

– AKROBATYKA (aerial-hoop, rozciąganie, piramidy)

Dla grupy początkującej zajęcia odbywają się co środę w godzinach 18 – 19.30, zaś bardziej zaawansowani spotykają się w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach 18.30 – 20.30. 

Więcej informacji na stronie Fundacji CircArt na Facebooku.

Organizatorem darmowych warsztatów jest Fundacja CircArt. Partnerzy: Cyrkowa Events, Toruńska Agenda Kulturalna. Działalność Toruńskiej Akademii Kuglarstwa dofinansowano ze środków Miasta Toruń.

Skip to content