W magicznej krainie – bajka improwizowana – spektakl dla dzieci

Opublikowano: 3 września 2019 r.
Kategorie: Spektakle

Centrum Kultury Dwór Artusa, 08.09.2019 (niedziela), godz. 16.00


Już niebawem sale Dworu Artusa zmienią się w magiczną krainę, gdzie wszystko się może zdarzyć, a to za sprawą improwizowanego spektaklu dla dzieci duetu Bujdy i Bajania oraz Trzy Słowa. Trio artystów – Ada Żurawska, Jakub Dranicki oraz Cezary Markiewicz, zaczaruje przestrzenie budynku i wprowadzi w świat wyobraźni. Nasi przewodnicy pokażą wam góry i doliny, wróżki i czarownice, latające świnki i gadające osły oraz wszystko to co przyjdzie nam na myśl!

Bajkowy spektakl improwizacyjny to świetna okazja dla najmłodszych na zapoznanie się z sztuką aktorską. Dzieci będą mogły włączyć się do spektaklu i odegrać rolę księcia, żaby a może nawet rolę małej syrenki? Wszystko to co wydarzy się na scenie, przeistoczy się w magiczną i  niepowtarzalną historię ze świata fantazji. Uczestnicy sami zdecydują o czym będzie bajka, kto w niej wystąpi oraz jak się zakończy. W końcu świat wyobraźni nie zna granic!

Bujdy i Bajania oraz Trzy Słowa to stosunkowo młode formacje. Występują na scenie od dwóch lat odgrywając przedstawienia dla dorosłych jak i dla dzieci. Sztuki improwizowania uczyli się pod okiem instruktorek z Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. Obecnie doskonalą warsztat u boku najlepszych polskich improwizatorów. Występują w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury, na scenie bydgoskiego Eljazzu oraz okazjonalnie na scenach w całym kraju. Tym razem Przywędrowali do nas!

Zapraszamy dzieci od 4 do 11 roku życia. Cena biletu od osoby 15 zł. Bilet rodzinny 50 zł (4 osoby, w tym min. 1 osoba dorosła).

Skip to content