W poszukiwaniu zająca – warsztaty wielkanocne

Opublikowano: 21 marca 2019 r.
Kategorie: Warsztaty

Centrum Kultury Dwór Artusa, 13.04.2019 (środa), godz. 12:00


Czy Wielkanoc jest dla Was szczególnym czasem, który spędzacie w gronie rodzinnym? Dla nas jest! Z tej okazji chcemy, aby wasze domy tryskały wiosenną radością i wielkanocną tradycją.

Wielkanocne warsztaty rękodzieła – „w poszukiwaniu zająca” to idealna okazja dla rodzin by spędzić razem trochę czasu i własnoręcznie stworzyć niepowtarzane dekoracje oraz przygotować się do wspólnego obchodzenia świąt. Porozmawiamy o tradycjach wielkanocnych i tego jak obecnie obchodzimy te szczególne święta. Kto wie? Może będą wśród naszych uczestników osoby, które mają wyjątkowe tradycje rodzinne i chętnie podzielą się pomysłami.

W programie tworzenie wielkanocnych palemek idealnych na Niedzielę Palmową, proste wielkanocne origami (kurczaczki i zajączki) oraz baranki i zajączki do doniczek, które w prosty sposób ozdobią wasze wnętrza.  Pamiętajcie już drobna dekoracja potrafi odmienić oblicze wnętrza i stworzyć radosną świąteczną atmosferę, a co dopiero gdy ta dekoracja wykonana jest własnoręcznie wspólnie z dziećmi!

Poczuj z nami magię Wielkanocy!

Organizator zapewnia wszystkie potrzebne materiały.

Skip to content