Walentynki: Ukeje / Moje Boskie Buenos

Opublikowano: 3 lutego 2019 r.
Kategorie: Koncerty

Centrum Kultury Dwór Artusa, 14.02.2019 (czwartek) godz. 19:00


Legendarne utwory grupy Maanam zabrzmią w walentynki w Dworze Artusa!

14 lutego to święto, które obchodzi większość zakochanych. To dzień wyznań miłosnych oraz po prostu czas, który spędzamy z bliskimi naszemu sercu osobami. Dlaczego nie spędzić tego dnia również w towarzystwie niezapomnianych przebojów grupy Maanam? W końcu „Kocham cię kochanie moje”, „Anioł”, „Po prostu bądź”, „Miłość jest jak opium” to klasyczne utwory miłosne, charyzmatycznie zaśpiewane przez Korę.

I choć nikt nie jest w stanie zastąpić legendy polskiej muzyki rozrywkowej, to jednak w hołdzie wielkiej wokalistce, obdarzony niezwykle mocnym rockowym głosem Damian Ukeje postanowił przygotować specjalny koncert. Jeszcze za życia artystki przystąpił do wyboru i aranżacji największych przebojów Maanamu. Pracę tę jednak przerwała niespodziewana śmierć Kory. Mimo żałoby Ukeje postanowił dokończyć projekt, po to żeby na nowo odczytać te absolutnie zjawiskowe piosenki.

Podczas koncertu Damian Ukeje w towarzystwie gitarzysty zagra akustycznie najpopularniejsze utwory grupy Maanam, jak również doda kilka swoich. Jednak wieczór zdecydowanie będzie należał do legendarnej, rockowej grupy, na czele której stała jedyna i niepowtarzalna Kora. Koncert będzie swoistym hołdem dla zespołu, ale również próbą ponownego odkrycia tej wciąż trafiającej prosto w serce muzyki.

Bilety: 30 zł – 35 zł
artus.torun.pl

Skip to content