Warsztaty 50/50 Projekt”!

Opublikowano: 15 lutego 2018 r.
Kategorie: Warsztaty

Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”, 15.03.2018, g. 18:00


15 marca Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na pierwsze spotkanie w ramach „50/50 Projekt”. Wydarzenie będzie poświęcone projektowaniu usług.

50/50 Projekt to idea, dzięki której stworzysz i usprawnisz swój biznes, dowiesz się jak prowadzić działalność jako freelancer, gdzie szukać inspiracji do rozwoju swojego warsztatu i z kim współpracować, żeby przyniosło to jak najwięcej korzyści. Tematy spotkań będą dotyczyły szeroko pojętej branży kreatywnej, małych biznesów i rozwoju osobistego.

Gościem pierwszego spotkania będzie Dawid Pejas, projektant UX i przedsiębiorca z tematem: „Zaprojektuj swoją usługę!”. Dawid pracuje jako projektant User Experience w dużych korporacjach, ale prowadził też biznes, w którym praktycznie wykorzystywał wiedzę i zdobywał klientów, dzięki dobrze zaplanowanej usłudze.

Wydarzenie odbędzie się 15 marca o godz. 18:00 w przestrzeni pracowni kreatywnej „przeBUDOWA”. Liczba miejsc jest ograniczona. Na spotkanie będą obowiązywały zapisy poprzez formularz, który wkrótce zostanie opublikowany na stronie projektu.

Spotkania z cyklu 50/50 Projekt są zaplanowane również jako forum wymiany doświadczeń i inspiracji wśród toruńskiej społeczności. Jesteśmy przekonani, że w ich trakcie znajdziesz przestrzeń, żeby opowiedzieć o swoich działaniach artystycznych i biznesowych, skonsultujesz swoje pomysły i zdobędziesz partnerów do planowanych działań.

50 na 50 Projekt w serwisie Facebook

[fot. materiały organizatora]

Skip to content