Wolny Jarmark Śniadaniowy

Opublikowano: 18 grudnia 2018 r.
Kategorie: Inne

Rynek Nowomiejski, 23.12.2018 (niedziela), godz. 11.00-15.00


Promujemy dobre jedzenie – naturalne, lokalne, przetworzone w sposób tradycyjny, domowy, bez sztucznych dodatków i polepszaczy. Wytworzone ręką ludzką a nie przez maszynę, dlatego obok prawdziwej żywności znajdziecie niepowtarzalne rękodzieło.

Na Jarmarku Śniadaniowym zrobicie zakupy i zjecie coś na miejscu, wielu wystawców serwuje ciepłe dania, a jeśli planujecie większe zakupy weźcie pojemniki i torby wielokrotnego użytku – bo nasze zdrowie zależy też od „zdrowego” środowiska :D.

Naszą akcję wspiera Urząd Miasta Torunia.

Znajdziecie u nas m.in.:

* domowe wypieki * domowe obiady * zdrowe słodycze * desery i ciasta * chleby na zakwasie * warzywa i owoce * miody * wyroby z mleka koziego * przetwory owocowe i warzywne * jajka * mięsa i przetwory mięsne * potrawy i smakołyki wegańskie i witariańskie, bezglutenowe

…a także niepowtarzalne handmadowe dzieła 🙂 – bo nie tylko chlebem człowiek żyje 😉

Kto jeszcze nie wie…

Wolny Jarmark Toruński obecnie Wolny Jarmark Śniadaniowy jest dla was już kolejny rok. Spotykamy się co dwa tygodnie w niedzielę na Rynku Nowomiejskim, gdzie swe produkty oferują lokalni wytwórcy. Warto zabrać ze sobą, pojemniki, wytłaczanki na jajka czy torby. Często bywa tak, że towar kończy się szybko, dlatego też jeśli zależy wam na jakimś produkcie warto o tym wspomnieć wystawcy i zamówić dany produkt na kolejną edycję Jarmarku.

Jeśli macie pytania czy sugestie – piszcie, pytajcie!

MIEJSCE: Rynek Nowomiejski (pierzeja wschodnia)

** Wstęp Wolny **

Skip to content