Wszystkobranie w Dworze Artusa

Opublikowano: 23 stycznia 2019 r.
Kategorie: Spotkania

Centrum Kultury Dwór Artusa, 28.01.2019 (poniedziałek) godz. 18:30


Pierwsze miesiące roku to czas wielkich sklepowych przecen i czyszczenia magazynów. Dwór Artusa chce się po trosze włączyć w ten nurt, organizując już po raz kolejny Wszystkobranie. To specjalna akcja, z udziału w której będą zadowoleni wszyscy fani plakatów, dobrej muzyki, książki, ale także różnych drobiazgów i gadżetów.

Przez ostatnie miesiące odwiedziło nas wielu artystów, m.in.  Leszek Modżer, którzy pozostawili po sobie ślad w postaci autografów na plakatach, ciekawych wydań płytowych, folderów i ulotek. Na wszystkich chętnych czekają między innymi plakaty Toruńskiego Festiwalu Książki, Koncertów pod Gwiazdami czy Artus Festival. Nie zabraknie też plakatów z wydarzeń muzycznych zorganizowanych w 2018 r. Będzie można zaopatrzyć się w ciekawe, często niedostępne na rynku wydawniczym płyty gwiazd poezji śpiewanej, jazzu, klasyki i rocka. Jakby tego było mało podczas wszystkobrania wystawione zostaną również książki z różnych dyscyplin.
Każdy kto kupi symboliczny bilet będzie mógł wybrać sobie ze zgromadzonych materiałów (książek, plakatów, czasopism, folderów, płyt CD i DVD) wszystko czym będzie zainteresowany. Obowiązują tylko dwie zasady: zdrowy rozsądek i kto pierwszy ten lepszy…

Skip to content