16.10.2021 • Toruń • Polska Noc Kabaretowa 2021

Opublikowano: 20 września 2021 r.

Data i czas
16 października 2021 r. (sobota)
20:00–23:30

Lokalizacja
Hala Widowiskowo-Sportowa (ul. Bema 73-89)

Kategorie
Spektakle

Wczytuję mapę...

16.10.2021 Toruń (godz. 20:00)
Hala Widowiskowo SPortowa, ul. Bema 73-89
▪️ Informacje i bilety:
www.kabaretowebilety.pl oraz bezpośrednio tutaj ⤵️
https://kabaretowebilety.pl/torun-polska…/wydarzenie/1703
———————————————Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja
Ale się stęskniliśmy!
Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!
W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.
Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!
Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Skip to content