Adam Nowak i Akustyk Amigos / Mariusz Lubomski / Bogdan Hołownia na XVII koncercie Fundacji Platon

Opublikowano: 23 czerwca 2021 r.

Data i czas
29 czerwca 2021 r. (wtorek)
19:00–21:00

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Mapa niedostępna

29 czerwca zapraszamy na XVII koncert Fundacji Platon w CKK Jordanki. To wyjątkowe wydarzenie jest podsumowaniem naszej kilkunastoletniej pracy na rzecz wyrównania szans dzieci i młodzieży oraz specjalnym podziękowaniem dla przyjaciół fundacji.
Adam Nowak wystąpi z Karimem Martusewiczem i Jarosławem Trelińskim, zaprezentują nagrania z nowej płyty Adam Nowak i Akustyk Amigos „Pół płyty”. Wyjątkowo zapowiada się wystąpienie Mariusza Lubomskiego oraz Bogdana Hołowni.
Dla nas, przedstawicieli Fundacji, jest to wyśmienita okazja do spotkania naszych podopiecznych z osobami, które corocznie wspierają ich poprzez przekazywanie funduszy na stypendia: osoby indywidualne oraz firmy prywatne. Organizowane przez nas wydarzenie to niezwykły koncert, podczas którego wystąpią artyści, potrafiący znaleźć wspólny język i nawiązać „przyjaźń” dzięki wrażliwości i działaniom twórczym.
#KujawyPomorze #LubieTuByc #KulturaWPK
XVII Koncert Fundacji Platon im. K. Rumińskiego dofinansowany z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz ze środków Gminy Miasta Toruń.
Skip to content