Alternative Fashion Show

Opublikowano: 15 lutego 2024 r.

Data i czas
9 marca 2024 r. (sobota)
16:00–18:00

Lokalizacja
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu (Kościuszki 75-77)

Kategorie
KoncertySpektakleSpotkania

Organizator
Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury

Wczytuję mapę...

Kultowy pokaz Alternative Fashion Show powraca do Torunia w nowej odsłonie. Szukasz inspiracji modowych? Chcesz sprawdzić jak współczesne projektantki i projektanci interpretują nurt fantasty, gothic czy post-apo? Sprawdź jak daleko sięga wyobraźnia artystyczna twórców oraz twórczyń i wybierz się na jubileuszową edycję pokazu mody kreatywnej i subkulturowej.
Alternative Fashion Show to wydarzenie, które co rok ściąga do Torunia osoby interesujące się modą, a dla artystek i artystów jest okazją do zaprezentowania swoich prac przed szeroką publicznością. Tym razem w modowy wybieg zmieni się sala widowiskowa WOAKu. Kolekcje aż trzynastu projektantów i projektantek zaprezentują zarówno osoby, które znacie z poprzednich edycji, jak i całkowicie nowe twarze! Dodatkową atrakcją wieczoru będą pokazy taneczne i występy wokalne. Artystycznych wrażeń dopełni muzyka na żywo, w wykonaniu Cook/e.
Bilety: 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny) do zakupu on-line oraz w kasie stacjonarnie (kasa otwarta na pół godziny przed wydarzeniem).
Skip to content