Alternative Fashion Show

Opublikowano: 15 stycznia 2020 r.

Data i czas
15 lutego 2020 r. (sobota)
18:00–20:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Inne

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Centrum Kultury Dwór Artusa we współpracy z Julią Widlińską – toruńską projektantką tworzącą pod marką Gotwear, mają zaszczyt zaprosić na siódmą edycję Alternative Fashion Show, który odbędzie się 15 lutego 2020 r.

Tego wieczoru Sala Wielka Dworu Artusa ponownie stanie się miejscem spotkania z autorską wizją mody polskich twórców alternatywnych. Na wybiegu zaprezentowanych zostanie dziewięć kolekcji zaprojektowanych i wykonanych specjalnie na to wydarzenie. W pokazie zadebiutują nowe projektantki, których kolekcje nie były dotąd prezentowane naszej publiczności. Jedna z nich ma zaledwie 10 lat! Nowe twarze pojawią się także wśród modelek.

Pokaz skupia nie tylko projektantów, modelki, modeli z całego kraju, ale także performerów, pasjonatów i twórców z różnych dziedzin. Spotkania w Toruniu są dla nich corocznym świętem zwieńczającym pracę nie tylko nad własną kreatywnością i umiejętnościami, ale także nad pokonywaniem wewnętrznych barier i ograniczeń. Dzięki temu wydarzeniu wszyscy zaangażowani uczą się czegoś nowego o samych sobie, przypominając innym jak potrzebna w życiu jest pasja.

Alternative Fashion Show powstał w celu zaprezentowania różnorodności mody alternatywnej w Polsce, przez co pokaz skierowany był początkowo do wielbicieli mody subkulturowej. Po kilku latach istnienia można jednak stwierdzić, że wydarzenie to stało się żywą materią, która wciąż się zmienia. Każdego roku prezentujemy zupełnie nowe pomysły, będące wynikiem inspiracji poszczególnych projektantów, z których każdy wniósł do pokazu własny styl i formę. Dzięki tym elementom każdy odbiorca może u nas odnaleźć coś interesującego nie tylko z uwagi na niecodzienne podejście do tematu mody, ale także z uwagi na niepowtarzalną atmosferę spotkania.

Zdjęcie w tle wydarzenia:
Fotograf: Muarta Fotografia
Modelka: Soki Spawn
Kreacja: Steampunk & Fantasy
Miejsce: Centrum Kultury Dwór Artusa

Skip to content