Ania Dąbrowska – The Best Of

Opublikowano: 7 października 2021 r.

Data i czas
19 grudnia 2021 r. (niedziela)
17:00–18:30

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Wczytuję mapę...

„THE BEST OF” ANIA DĄBROWSKA
TORUŃ
CKK JORDANKI

Bilety dostępne w sprzedaży:

Ania Dąbrowska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Koncert „The Best Of” to największe przeboje Pierwszej Damy Polskiego Popu, które zostały zebrane na płycie o tym samym tytule. Spotkanie będzie znakomitą okazją, aby wspólnie z Anią zanucić: „ Z Tobą nie umiem wygrać”, „Trudno mi się przyznać”, „Charlie, Charlie”, „Bang Bang” „Tego chciałam”, „Nieprawda”.
Ania Dąbrowska nagrała 7 albumów, z których każdy uzyskał status co najmniej Platyny. Wydana w 2017 roku kompilacja „The Best Of” pokryła się podwójną Platyną. Twórczość Ani została wielokrotnie doceniona, czego odzwierciedleniem są przyznane nagrody branżowe i liczba sprzedanych płyt (ponad 500 000). Laureatka 9 Fryderyków, w tym Fryderyka w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku.
W jednym z wywiadów Ania Dąbrowska o muzyce pop:
– Dla mnie pop to język ludzkich emocji. Bo to właśnie pop najlepiej wyraża radość czy smutek. To język uniwersalny. Nawet w muzyce klasycznej można go znaleźć w harmoniach czy przejściach, które się wszystkim podobają. To są właśnie te największe hity muzyki klasycznej. Dla mnie pop jest swobodą. Nie zamyka mnie na żadne inne gatunki muzyczne. (Wywiad z Anitą Szarlik, Twój Styl, marzec 2016 roku).

Koncert odbędzie się zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi.

Szczegóły i regulamin wydarzenia:
https://jordanki.torun.pl/event/ania-dabrowska-the-best-of/

Partner wydarzenia: Hotel Nicolaus Toruń
Skip to content