Ania Rusowicz

Opublikowano: 5 grudnia 2019 r.

Data i czas
15 lutego 2020 r. (sobota)
20:00

Lokalizacja
Brando’s music (ul. Żeglarska 25)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

„Przebudzenie” to najnowsza długo wyczekiwana płyta Ani Rusowicz. Artystka tym razem swój album wyprodukowała sama. Zainspirowana podróżami m.in do Nowego Orleanu nagrała muzykę z zespołem na tzw. setkę i przy użyciu taśmy. Rusowicz, jak zawsze, charakteryzuje się dobrym klasycznym smakiem lat 60. i 70. Tym razem Ania zaprosiła do współpracy instrumenty dęte, które nadały klimat bluesowo/ funkowo/ rockandrollowy w niektórych momentach wręcz przypominający klimat Jamesa Browna czy też Otisa Reddinga. Jak zawsze jest to sentymentalna podróż do lat 60/70, tych które można powiedzieć, że będą powracały i kojarzyły się z prawdą i życiem człowieka wychodzącego naprzeciw drugiemu człowiekowi żyjącemu zgodnie z naturą.

Zapraszamy Was w bigbitowo-rockowo-funkową podróż, w którą chętnie wybierali się hipisi, a dzisiaj ich idee są jak najbardziej aktualne.

Ania Rusowicz – polska wokalistka, zdobywczyni czterech nagród.FRYDERYK, kompozytorka, tekściarka, ale przede wszystkim osoba która na nowo przywróciła styl i muzykę lat 60. i 70. w Polsce, nagrywając cztery płyty w stylu retro, z których dwie okryły się statusem „złotych”. Koncerty, sesje i wywiady w jej wykonaniu zawsze charakteryzują się niebywałym stylem i smakiem, a kierowane są do odbiorcy nietuzinkowego i wymagającego.

https://www.youtube.com/watch?v=MaCYGSJqlsI

Bilety 70 zł w przedsprzedaży, 80 zł w dniu koncertu oraz online: https://goingapp.pl/evt/2185349/ania-rusowicz lub w barze klubu – ul. Żeglarska 25.

Skip to content