Anna Gacek I Artus Festival I spotkanie

Opublikowano: 2 października 2020 r.

Data i czas
11 października 2020 r. (niedziela)
18:30–20:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
FestiwaleSpotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Anna Gacek – dziennikarka muzyczna i autorka podcastów, w których rozmawia z najważniejszymi postaciami polskiej kultury. W tym roku, po dziewiętnastu latach, zakończyła współpracę z Trójka – Program 3 Polskiego Radia.
Ma na koncie wywiady z największymi gwiazdami muzyki, Paulem McCartney’em, Patti Smith, Alexem Turnerem, Jackiem White’em, Nickiem Cave’em i setkami innych. Relacjonowała wydarzenia na słynnych światowych festiwalach, spędziła kilkanaście lat na OFF Festival Katowice i Męskie Granie.
Przez ponad dekadę współpracowała z Wojciech Mann Official, prowadząc wspólnie W Tonacji Trójki. Aktualnie pracuje nad swoim nowym „sekretnym projektem”.
Spotkanie autorskie z Anną Gacek będzie okazją do poznania od kuchni dziennikarskiego rzemiosła, usłyszenia anegdot związanych z powstawaniem programów, czy spytania o kulisy pracy w redakcji.
Spotkanie poprowadzi Piotr Pawłowski
❗ Bezpłatne wejściówki dostępne będą w dniu wydarzenia od godziny 17:30 – do odebrania w kasie Dworu Artusa. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówek. Jednej osobie przysługują maksymalnie 2 sztuki.
Transmisja internetowa dostępna na kanale YouTube Dworu Artusa.
__________
Artus Festival 2020
Mecenas: Mój Toruń
Partner Główny: Kujawsko-Pomorskie
Partner: Powiat Toruński
Sponsorzy: Apator, Grupa PGE, PRES Grupa Deweloperska, Nove Torpo, Polonica Broker
Partner Technologiczny: CeX
Patroni medialni: TV TORUŃ, TVP3 Bydgoszcz, Radio GRA Toruń, Polskie Radio PiK, Nowości, Oto Toruń
Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu
Wydarzenie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach projektu „Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2020”

Skip to content