Artusowe DIY | Wielkanoc z panem Zbyszkiem – 3 kolory

Opublikowano: 6 kwietnia 2020 r.

Data i czas
9 kwietnia 2020 r. (czwartek)
15:00–16:15

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Mapa niedostępna

Zabawa w Trzy kolory, czyli przedświąteczne zajęcia plastyczne z Panem Zbyszkiem.
Zastanawialiście się kiedyś z ilu kolorów zbudowany jest otaczający nas świat? Z 3? 5? A może 100? Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe!

Jednak te naj, najważniejsze, podstawowe barwy tworzące otaczający nas obraz to – czerwony, żółty i niebieski. Z dalszego wymieszania tych barw, mamy kolejne – zielony, pomarańczowy, fioletowy oraz następne, niezliczone ich odcienie.

Podczas naszego wirtualnego spotkania zobaczycie, jak w ciekawy sposób namalować jajko, bazie czy kurczaka wielkanocnego…

Do naszego zadania potrzebujemy: farby szkolne (plakatówki, tempery) oczywiście tylko czerwony, żółty i niebieski, wodę, kartkę z bloku technicznego, ołówek. Co z tego malowania wyniknie? Koniecznie zobaczcie!

Zajęcia prowadzi – Zbyszek Przybysz – animator kulturalny, plastyk z Dwór Artusa – Filia Dom Muz

Toss a coin to Artus & Artists. Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać wystarczy kliknąć KUP BILET na artus.torun.pl i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Skip to content