Asia Czajkowska i Bartek Staszkiewicz – ostatni koncert w Brando’s music

Opublikowano: 10 grudnia 2021 r.

Data i czas
15 grudnia 2021 r. (środa)
20:00–23:00

Lokalizacja
Brando’s music (ul. Żeglarska 25)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

Zapraszamy na ostatni koncert cyklu Brando’s Music Jazz Live.
Tak wyjątkowy moment wymaga obecności wyjątkowych dla naszego projektu artystów:
Asia Czajkowska – współtwórczyni cyklu koncertów Brando’s Music Jazz Live, dzięki której przez ostatnie 4 lata mogliśmy cieszyć się spotkaniami z wybitnymi artystami i ich muzyką.
Znakomita wokalistka, autorka piosenek, z wykształcenia filololożka-językoznawczyni, z pasji i zawodu trenerka głosu. Jest członkinią chóru Astrolabium, bierze udział w projektach jazzowych i popowych, współpracując m.in. z Bogdanem Hołownią, LA Trio, triem Wojtka Gogolewskiego, Eljazz Big Bandem, Jackiem Bryndalem (aka Atrakcyjny Kazimierz).
Również na naszej scenie mieliśmy okazję wiele razy podziwiać jej umiejętności, wrażliwość i talent muzyczny.
Bartek Staszkiewicz – klawiszowiec, pianista, producent muzyczny. Występując na naszej scenie, pokazał się jako instrumentalista i aranżer, którego wyobraźnia i wrażliwość pozwalają na tworzenie magicznych muzycznych przestrzeni bez zgody na banał i oczywistość.
Współzałożyciel i członek zespołu Sofa.
Współpracował m.in. z Ostrym, Pauliną Przybysz, Julią Marcell, Grzegorzem Hyżym, Mariuszem Lubomskim, Bovską, Waglewski Fisz Emade, Marią Peszek, Ten Typ Mes, Anią Karwan, Kasią Cerekwicką, Kasią Nosowską, Sławkiem Wierzcholskim, Kayah, Urszulą, Agnieszką Chylińską.
W pandemicznym roku 2020 Asia i Bartek nagrali i udostępnili na YouTube serię kompozycji Romualda Lipki, aranżując je po swojemu. Podobnie będzie z utworami, które usłyszymy 15 grudnia. Ich program pt. „Tylko polskie piosenki” zawiera niekonwencjonalne wykonania polskich przebojów ostatnich dekad, a także autorskie kompozycje z płyty „Pianissima”.
Zapraszamy na ten
sentymentalny, ostatni taki koncertowy wieczór w Brando’s music.
Bilety można kupić w lokalu – cena 40 zł (50 zł w dniu koncertu) lub online: https://goingapp.pl/…/asia-czajkowska-i…/grudzien-2021
Skip to content