Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Opublikowano: 10 sierpnia 2020 r.

Data i czas
19 sierpnia 2020 r. (środa) – 22 sierpnia 2020 r. (sobota)
20:30–23:30

Lokalizacja
Lotnisko EPTO Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu (4 Pułku Lotniczego)

Kategorie
Festiwale

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Wydarzenie samochodowe, 20:30 – 00:00, ostatni wjazd na wydarzenie ok. 23:45.
UWAGA!  Wjazd na wydarzenie odbywać się będzie od strony Motoareny (ul. Łukasiewicza).
ZOBACZ INFORMACJĘ O WJEŹDZIE NA FESTIVAL: https://www.youtube.com/watch?v=J-nls_M8TsE
Największe świetlne wydarzenie lata w oryginalnej lokalizacji. Niemal 5 kilometrów festiwalowej trasy, 12 stref z ponad 20 instalacjami – tak zapowiada się „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.”, który już w dniach 19–22 sierpnia 2020 roku odbędzie się na Lotnisku EPTO Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu. W programie, do zobaczenia codziennie w godzinach 20:30–00:00, m.in. świetlny boom-box z muzyką na żywo, ognista fabryka, pokazy motocross i pitbike czy projekcja na ścianie lasu.
———-
WYDARZENIE JEST BILETOWANE:
Auto Skyway Festival to impreza biletowana. Cena biletu dotyczy jednego samochodu, uwzględniając, że w samochodzie jednocześnie może przebywać maksymalnie liczba osób określona w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.
Uwaga! Ilość biletów ograniczona‼️
Bilet uprawnia do jednorazowego wjazdu na teren wydarzenia zgodnie z poniższą rozpiską:
Ceny biletów:
30 zł (środa, czwartek) / bilet za pojazd
40 zł (piątek, sobota) / bilet za pojazd
0 zł (pojazdy hybrydowe i elektryczne)*
* Samochody elektryczne i hybrydowe uprawnione są do bezpłatnego wjazdu na teren festiwalu. Uczestnik kierujący pojazdem jest zobowiązany do okazania dowodu rejestracyjnego pojazdu na prośbę organizatora, w celu zweryfikowania sekcji P3 określającej rodzaj paliwa używanego w samochodzie (pojazdy uprawnione do bezpłatnego wjazdu powinny posiadać oznaczenie EE lub P/EE).
Ważne! 1 bilet  = wjazd dla 1 samochodu
 
Kup bilet na Bilety24: 
Uwaga! Wjazd tylko dla samochodów osobowych
Na teren festiwalu wpuszczane będą tylko te pojazdy, które uznać można za samochód osobowy w rozumieniu Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (punkt 40 Art. 2, tj. pojazd przeznaczony do przewozu nie więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą, o łącznej masie do 3,5 tony, do kierowania którego uprawnia prawo jazdy kat. B). Wszelkie inne rodzaje pojazdów, takie jak autobusy, pojazdy motorowe, itp. nie będą mogły wjechać na Auto Skyway Festival.
 
Najważniejsze wytyczne podczas wydarzenia
Auto Skyway Festival przez wzgląd na warunki związane z epidemią COVID-19 rządzić się będzie innymi zasadami. Oto najważniejsze z nich:
▶️ na terenie wydarzenia uczestnicy mają obowiązek poruszać się samochodem z prędkością wynoszącą 5-10 km/h,
▶️ uczestnicy wydarzenia mają obowiązek poruszać się po jego terenie wyłącznie samochodem, z włączonymi światłami postojowymi,
▶️ nie ma możliwości zatrzymywania się na terenie wydarzenia,
▶️ jednocześnie obowiązuje zakaz wysiadania z samochodu bezpośrednio na terenie wydarzenia,
▶️ wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do przestrzegania aktualnie obowiązujących rygorów, wytycznych i nakazów Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego na czas pandemii,
▶️ uczestnicy siedzący w samochodach zobowiązani są do skutecznego zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały czas przebywania na terenie wydarzenia. Zwłaszcza w momencie zakupu biletu lub okazania go do sprawdzenia podczas wjazdu na teren wydarzenia,
▶️ podczas wjazdu na teren wydarzenia Organizator wykona zdjęcie rejestracji samochodu wpuszczanego na teren wydarzenia. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celu skontaktowania się z Uczestnikami wydarzenia w razie zaistnienia konieczności poinformowania ich o zaistnieniu sytuacji epidemiologicznej.
————
Poznaj pełny regulamin wydarzenia: http://www.autoskyway.pl/regulamin
Więcej informacji: http://www.autoskyway.pl
***
Organizatorami „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.” w dniach 19-22 sierpnia 2020 roku są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna. Partnerem głównym jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.
Skip to content