Bartas Szymoniak „Wojownik z Miłości”

Opublikowano: 28 stycznia 2022 r.

Data i czas
24 lutego 2022 r. (czwartek)
20:00–22:00

Lokalizacja
Lizard King (ul. Kopernika 3)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

Zapraszamy na koncert Bartasa Szymoniaka w ramach trasy „Wojownik z Miłości”. Już 24 lutego (czwartek) 2022 roku w klubie Lizard King na własne oczy i uszy przekonacie się czym jest fenomen tworzenia jego unikatowego stylu BEATROCK! Wszelkie szczegóły dotyczące koncertu, punkty sprzedaży biletów znajdziecie poniżej lub pod numerem telefonu 668-963-904.
_______________________________
🎫 BILETY w cenie przedsprzedaży (50 PLN) dostępne online i stacjonarnie:
▪KupBilecik.pl: https://bit.ly/3jmnfmD
▪Biletyna.pl: https://bit.ly/3xosRBJ
▪Biuro Copernicana, ul. Żeglarska 10/14
▪Księgarnia PWN, ul. Reja 25
▪Inf. Turystyczna, ul. Rynek Staromiejski
🎫 BILETY w cenie regularnej (60 PLN) w przypadku nie wyczerpania całej puli będą dostępne w dniu koncertu przy wejściu do klubu od godz. 18:30.
_______________________________
📋 Rezerwacja stolików (bezpłatne):
▪ e-mail: lizardkingtorun@gmail.com
☎ Bilety grupowe / rezerwacje:
▪ pod numerem telefonu: 668-963-904
_______________________________
Koncerty BARTASA to za każdym razem wyjątkowe wydarzenia, na których na własne oczy i uszy przekonacie się czym jest fenomen tworzenia jego unikatowego stylu BEATROCK. Po sukcesie najnowszej płyty i utworu „Wojownik z miłości” hymnu pandemii, uczestnika koncertu przebojów ostatniego 57 KFPP Opole oraz jednej z czołowych kompozycji ostatnich notowań historycznej już Listy Przebojów Programu 3 Polskiego Radia, były frontman kultowego Sztywnego Pala Azji i laureat IDOLA, nie zwalnia tempa. Jego kolejne single jak np. „Cierpliwość” stają się zarówno alternatywnymi jak i komercyjnymi przebojami. Na rok 2022 zapowiada premierę kolejnego wydawnictwa.
To obecnie jedna z najbardziej oryginalnych i cenionych postaci na polskiej scenie. Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy ( bas, perkusja, trąbki, śpiew itd. ) a następnie zapętla na tzw looper. Towarzyszy mu jedynie multiinstrumentalista – Mark Mantra czyli Michał Parzymięso. Duet stał się prawdziwym odkryciem dając dotychczas ponad 350 koncertów (!) gromadząc swoją wierną i oddaną publiczność.
Na koncercie usłyszymy utwory z całej dyskografii. Zarówno te z autorskimi tekstami jak przebojowy „Wojownik z miłości” czy „Cierpliwość” ale też te do słów B.Leśmiana czy z poprzedniej płyty Alarm – do słów A.Słonimskiego, T.Gajcego czy K.K. Baczyńskiego co w roku jego twórczości staje się dodatkową atrakcją. Nie zabraknie też zapewne jego własnej wersji utworu „Wolność kocham i rozumiem” Chłopców z Placu Broni. To wyjątkowa rozrywka dla każdego ale też uczta dla osób ceniących wybitną polską poezję jak i nowatorstwo w sztuce.
Skip to content