Benefit na rzecz DK! Kąpiel w dźwiękach mis i gongów

Opublikowano: 25 listopada 2019 r.

Data i czas
1 grudnia 2019 r. (niedziela)
18:00

Lokalizacja
Domkultury! (ul. Sienkiewicza 11)

Kategorie
Koncerty

Wczytuję mapę...

Benefit na rzecz Domukultury! na Bydgoskim Przedmieściu.

Wstęp 30,00 zł

Całkowity przychód przeznaczony jest na potrzeby Domukultury! na Bydgoskim Przedmieściu.

Kąpiel w Transformujących Dźwiękach gongów i mis tybetańskich.

Zagra dla Was ROB GONGSTER

Dźwięki, muzyka, wibracje nieodłącznie towarzyszą nam przez całe życie. Wszystkie mają wpływ na to jacy i kim jesteśmy. Podczas koncertu mis i gongów zabieramy uczestników w „podróż do świata żywych dźwięków, w wymiar pierwotnego, świadomego snu, czasu poza czasem…”. Potężne, dźwięki Gongu budzą pierwotne zaufanie, obdarzają poczuciem bezpieczeństwa, dają głębokie odprężenie, wprowadzają w stan relaksu i wyciszenia, pozwalają na nowo odkryć naszą pierwotną naturę. Te ożywcze dźwięki wprowadzają nas w rezonans z nami samymi i z całym kosmosem, rozpuszczają napięcia, negatywne emocje, blokady energetyczne, a co za tym idzie uruchamiają naturalne mechanizmy regeneracyjne i uzdrawiające. Podczas sesji pojawia się jasność umysłu, większa pewność siebie, uwolnienie od lęków, a nasz mózg pracuje w większym zespoleniu z mocą intuicji. To wszystko powoduje, że potrafimy kształtować nasze życie w sposób bardziej niezależny, kreatywny i twórczy.

Sesja w dźwiękach mis i gongu, to prawdziwy masaż dla duszy i ciała.

Rob Gongster Mątewski – Dyplomowany terapeuta dźwiękiem wg. Metody Petera Hessa, uczestnik warsztatów z mistrzem gongu Donem Conreux (USA). Cały czas zgłębia tajniki gry i terapii dźwiękiem, prowadzi sesje grupowe i terapie indywidualne. Jest również instruktorem Capoeira – afro brazylijskiego tańca i sztuki walki. Jego pasją jest również muzyka afrykańska, głównie bębny djembe, na których gra i prowadzi warsztaty. Fascynuje się wszystkim co dzikie, prawdziwe i naturalne, ze wskazaniem na Wilki. Wraz z rodziną prowadzi miejsce ludzi wolnych i działań dobrowolnych Osada Gongsterland. Od 10 lat praktykuje jogę i jest szczęśliwym ojcem syna Joachima.

Jest założycielem i członkiem projektu Chakra Zu – TRANSGONG MEDICINA

 

WAŻNE

Kąpiel w dźwiękach jest w pozycji leżącej, więc zabierz z sobą coś ciepłego do ubrania, skarpetki, matę – karimatę, koc…aby było ciepło i wygodnie…aby zrobić sobie posłanie. Mamy na miejscu trochę koców i mat do jogi, ale w miarę możliwości przynieś coś ze sobą.

W miarę możliwości potwierdź udział i zarezerwuj miejsce: utu.fundacja@gmail.com

A tydzień później kolejny benefit, czyki koncerty i aukcja sztuki w Lizard King, czyli „Podaruj Domkultury! na święta”:

https://m.facebook.com/events/414650062555351/

Skip to content