Bliskie spotkania z człowiekiem | Marek Sekielski

Opublikowano: 28 października 2021 r.

Data i czas
6 listopada 2021 r. (sobota)
18:00–19:30

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Spotkania

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

 Po dłuższym czasie powracamy do Was z naszą serią Bliskie spotkania z człowiekiem! Ideą cyklu są rozmowy z ludźmi, których nieszablonowe biografie, odwaga i wewnętrzna siła mogą pozytywnie oddziaływać na czyjeś spojrzenie na świat. Doświadczenia jakimi dzielą się nasi goście niejednokrotnie pokazują w jaki sposób pokonywać własne bariery oraz wychodzić poza strefę komfortu, by dokonać zmiany na lepsze.
Fot. Szymona Szcześniak
 Podczas najbliższego wydarzenia spotkamy się z Markiem Sekielskim. Dziennikarz z charakterystyczną dla siebie otwartością opowie o walce z alkoholizmem, konsekwencjach publicznego przyznania się do nałogu oraz w jaki sposób bolesną i trudną historię przekuć w życiowy sukces. Będą to tylko niektóre z wielu wątków jakie zostaną poruszone w ramach spotkania.
W dniu wydarzenia będziecie mogli kupić „Ogarnij się, czyli jak wychodziliśmy z szamba” – najświeższą książkę Marka Sekielskiego. Napisana we współpracy z Adamem Nowakiem publikacja opowiada o wychodzeniu autorów z nałogu, nie uciekając od tego, co najbardziej prywatne.
 Współorganizatorem spotkania jest Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Remedis PRO.
——–
 Marek Sekielski – dziennikarz, producent telewizyjny, dokumentalista. Związany z mediami od 20 lat. Karierę dziennikarską rozpoczynał pod koniec lat 90-tych od stażu w Faktach TVN oraz w programie „Pod Napięciem”. Współtworzył redakcję internetową serwisu informacyjnego „Wiadomości” TVP. Pracował przy produkcji pierwszego pasma porannego TVN24. Był dokumentalistą programu ”Teraz My!” stacji TVN oraz producentem takich programów jak: „Fakty” TVN, „Po prostu” TVP, „Teorii Spisku” Fokus TV, a także producentem i wydawcą „Teraz Ja” w Nowa TV. Jest współtwórcą głośnych filmów dokumentalnych pt.: „Tylko nie mów nikomu” oraz „Zabawa w chowanego”, za które otrzymał najważniejsze polskie nagrody branżowe. Koordynuje produkcje w Sekielski Brothers Studio, gdzie tworzy również serię rozmów „Sekielski o nałogach”. W sierpniu 2021 r. wspólnie z Arturem Nowakiem wydał książkę „Ogarnij się, czyli jak wyszliśmy z szamba” opowiadającą o zmaganiach autorów z uzależnieniami.
Skip to content