Bukiet dla Mamy na Dzień Mamy | e-wieczór

Opublikowano: 18 maja 2020 r.

Data i czas
25 maja 2020 r. (poniedziałek)
18:00–18:45

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Nie masz jeszcze pomysłu dla Mamy z okazji Jej Święta? Spokojnie! Kwiaty zawsze mile widziane 🙂 A własnoręcznie przygotowany bukiet – tym bardziej będzie na topie

Nie zależnie od tego, ile masz lat. Czy jesteś dziewczyną, czy chłopakiem – „przyjdź” do nas i wirtualnie dowiedz się, jak dobierać i układać kwiaty oraz co oznaczają poszczególne kolory w bukiecie. Mamy będą zachwycone jeśli dostaną od nas coś własnoręcznie zrobionego, na co poświęciliśmy swój cenny czas!

Co warto przygotować: kwiaty – mogą być polne lub ogródkowe (takie ze spaceru), sekator lub dobre nożyczki, wstążkę, sreberko i wazon. Jeśli nie zdążysz zaopatrzyć się w te rzeczy – nie martw się! Wiedzę zdobytą podczas e-wieczoru możesz śmiało wykorzystać w przyszłości.

Zajęcia odbędą się na zoomie. Zapiszcie się bezpłatnie ➡ https://tiny.pl/77h2f ➡ a my wyślemy na Waszego maila szczegółowe instrukcje i przypominajki.

e-Wieczór poprowadzi dla Was Aleksandra Strzelec z Edukacja i Animacja w Dworze Artusa – animatorka i edukatorka kultury, florysta, plastyk i architekt krajobrazu.

Skip to content