Charytatywny Walk in Day #7

Opublikowano: 9 maja 2022 r.

Data i czas
13 maja 2022 r. (piątek)
12:00–22:00

Kategorie
SpotkaniaWarsztaty

Mapa niedostępna

Do maja zostało jeszcze trochę czasu, jednak już teraz zapiszcie sobie w kalendarzu datę 13.05.2022 ponieważ właśnie wtedy odbędzie się 7. edycja naszego Charytatywnego Walk in Day’a!  Czy siódemka okaże się szczęśliwa? Gorąco w to wierzymy! Tym bardziej, że wracamy do Was z pełną parą: ponownie odwiedzi nas ponad 20 tatuatorów z całej Polski, a Wy będziecie mieli szansę wytatuować się u nich w okazyjnej cenie i to bez zapisów! Jak zwykle obowiązywać będzie zasada „kto pierwszy, ten lepszy”!
Całość zebranych pieniędzy tradycyjnie trafi do potrzebujących dzieciaków z Hospicjum „Nadzieja” oraz zwierzaków przebywających w Toruńskim Schronisku.
Oczekiwanie na tatuaż umili Wam stefa chilloutu przygotowana specjalnie dla Was po sąsiedzku, w pubie KoŃcÓwa, gdzie czekać będą leżaczki i napoje od Eko Goods, kraftowy browar od Deer Bear, kawa i przepyszne wypieki od Projekt Nano oraz grill!
Co więcej, wszystkie osoby chętne (również najmłodsi!) będą miały szansę spróbować swoich sił w tatuażu i samodzielnie wytatuować coś na skórce od bananów – a wszystko to pod czujnym okiem Banana-Ink! Kto wie, może w kimś z Was drzemie nieodkryty talent? 🙂
O oprawę muzyczną całego wydarzenia zadbają niezastąpieni Dj Pac1 i Dj 100db!
Impreza dofinansowana ze wsparcia Gmina Miasta Torunia
miejsce: ul. Podmurna 1
Skip to content