Chodź na (s)ploty! | Warsztaty plecenia makram | Łapacz snów | GRUPA II

Opublikowano: 4 stycznia 2023 r.

Data i czas
19 stycznia 2023 r. (czwartek)
18:00–19:30

Lokalizacja
Dom Muz na Starym Mieście (ul. Podmurna 1/3)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

🪢 Masz ochotę na pogaduchy połączone z dawką kreatywności? Chodź na (s)ploty! Tak nazwaliśmy warsztaty przygotowane z myślą o tych, którzy chcieliby w miłej atmosferze tworzyć projekty techniką makramy.
🪢 Makrama to technika zaplatania znana już od czasów starożytnych, która w ostatnich latach zyskała ogromną popularność, nie tylko ze względu na efektowność kompozycji, ale i prostotę wykonania.
🪢 Na styczniowych warsztatach stworzymy popularne amulety szczęścia – łapacze snów. Rozpoznawalne dziś na całym świecie, a wywodzące się od indiańskich plemion dekoracje mogą stać się idealnym podarunkiem dla bliskich, zwłaszcza, że wykonamy je własnoręcznie! Jeżeli jesteś rodzicem, to zgodnie z pradawnymi wierzeniami możesz wykonać łapacz snów dla swojego dziecka, aby ten pomógł mu osiągnąć życiowy sukces. Fantazyjne ozdoby sprawdzą się także jako ozdoba boho do każdego wnętrza. Wprowadźmy do swojego życia nutę mistycyzmu! Do zobaczenia na splotach!
Zajęcia poprowadzi dla Was Anna Kacperska – edukatorka Centrum Kultury Dwór Artusa.
*Na każdym spotkaniu płacimy za stanowisko (materiały na jedną kompozycję), przy stanowisku mogą pracować maksymalnie 2 osoby, więc kupując jeden bilet możecie ze sobą zabrać dziecko, mamę, sąsiadkę czy partnera lub partnerkę. Obowiązkowe zgłoszenie liczby osób na 3 dni przed warsztatami na adres e-mail: anna.kacperska@artus.torun.pl

Skip to content