Czerp inspirację z #TAKzostanwdomu podczas warsztatów foto on-line

Opublikowano: 14 maja 2020 r.

Data i czas
14 maja 2020 r. (czwartek) – 31 maja 2020 r. (niedziela)
Całodniowe

Lokalizacja
_Wydarzenie on-line (on-line)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Toruńska Agenda Kulturalna

Wczytuję mapę...

Na stronie #TAKzostanwdomu oraz kanale YouTube Toruńskiej Agendy Kulturalnej opublikowany został kolejny odcinek z e-warsztatów fotograficznych. Tym razem Lena Paracka-Werner przedstawi widzom kilka ciekawych źródeł pozyskiwania wiedzy na temat fotografii. Oprócz książek, na jej liście znalazły się również filmy i kanały YouTube, które pozwolą nie tylko poszerzyć wiedzę, ale z pewnością okażą się również inspiracją dla początkujących fotografów.

Z poprzednich odcinków cyklu warsztatów foto on-line widzowie mogą dowiedzieć się między innymi tego co sprawia, że zdjęcia są zapadają nam w pamięć oraz tego jak opowiadać przy ich pomocy historie Podczas całego kursu widzowie dowiedzą się m.in. jaki sprzęt jest potrzebny do pracy początkującego fotografa oraz jakie oprogramowanie może pomóc w rozpoczęciu przygody z fotografią.

Lena Paracka-Werner, która prowadzi kurs, swoje umiejętności fotografii rozwijała w Szwecji pod okiem Avy Valsten, a następnie w Polsce pod okiem Kasi i Jacka Siwko, Kamili Piech, Szymona Olmy i Łukasza Ostrowskiego, a także Filipa Kowalkowskiego. Fotografią interesuje się od ponad 8 lat, a przez ten czas wykonywała zdjęcia dla szwedzkich magazynów jak „Svenska Livsmedel”, „Vame Magasin”, polskich gazet „Magazyn Toronto”, „Filozofuj!”, a także takich marek jak Stara Mydlarnia, Kvalite OnLine, WiTEC Sweden czy Dwór Artusa w Toruniu.

Skip to content