Dance Intense | Warsztaty taneczne

Opublikowano: 28 października 2021 r.

Data i czas
18 listopada 2021 r. (czwartek)
18:00–19:00

Lokalizacja
Centrum Kultury Dwór Artusa (Rynek Staromiejski 6)

Kategorie
Warsztaty

Organizator
Centrum Kultury Dwór Artusa

Wczytuję mapę...

Zbliża się kolejna odsłona Dance Intense! By wycisnąć z potańcówki jak najwięcej, przyjdźcie na warsztaty tuż przed imprezą. Poznacie kroki podstawowe tańców, które z pewnością się pojawią i to nie jeden raz. Czeka nas taneczna podróż do Francji (choć inne kraje także odwiedzimy)! Szalone scottishe, romantyczne mazurki, radosne i integracyjne le cercle circassien to tylko niektóre propozycje na ten wieczór.
Bilety: 10 zł/warsztaty taneczne, 10 zł/Dance Intense, 15 zł/Karnet (warsztaty taneczne i Dance Intense) | Dla osób, które zakupiły bilet na Dance Intense do 13 października 2021 roku, istnieje możliwość dokupienia biletu na warsztaty w kwocie 5 zł (bilet wyrównujący)
UWAGA! Tańce, które pojawią się na warsztatach, nie będą tłumaczone w czasie imprezy. Więc, by nie podpierać ściany, na warsztaty ruszcie, kochani!
Zachęcamy do udziału w warsztatach wszystkich tych, którzy z tańcami tradycyjnymi będą mieli styczność pierwszy raz, tych, którzy rozpoczęli swoją taneczną przygodę miesiąc wcześniej i tych, którzy chcą ugruntować wiedzę i zdobyte umiejętności.
Przychodząc na warsztaty, nie trzeba mieć pary. ❗️ ❕
Tanecznych kroków nauczy Was Kasia Kostańska-Maziarz
Skip to content