Daria Zawiałow – Wojny i Noce Tour – TORUŃ – CKK JORDANKI

Opublikowano: 20 września 2021 r.

Data i czas
4 grudnia 2021 r. (sobota)
17:00–21:30

Lokalizacja
CKK Jordanki (al. Solidarności 1–3)

Kategorie
Koncerty

Organizator
Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki

Wczytuję mapę...

Jesienią wreszcie przychodzi czas na to, by Daria Zawiałow zaznajomiła bliżej fanów ze swoim ostatnim albumem „Wojny i noce”. Co prawda część piosenek dała się już słyszeć ze scen letnich koncertów, ale większość trzymana była na szczególną okazję jaką jest jesienna trasa, zatytułowana dokładnie tak samo jak album.
W warstwie graficznej i scenograficznej trasa orbitować będzie wokół znanych już elementów kultury japońskiej, ale to w klubach, na scenach bardziej kameralnych niż festiwalowe będzie można je łatwiej dostrzec i docenić 🙂
Nie zdradzimy tu dokładnego repertuaru koncertów, ale nie zabraknie ostatnich singli takich jak „Za krótki sen” czy „Kaonashi”, które zmieszają się zarówno z piosenkami jeszcze na koncertach nie słyszanymi i jaki i z utworami dobrze z znanymi z poprzednich tras i płyt.
Gorąco zapraszamy i do zobaczenia!
Bilety: 75, 95, 109 zł.
Do nabycia stacjonarnie i online na:
https://jordanki.torun.pl/bilety/
Koncerty o godz.:
– 17:00 (otwarcie bram godz. 16:00)
– 20:00 (otwarcie bram godz. 19:00)

Koncert odbędzie się 4 grudnia 2021 w ramach ogólnopolskiej trasy „Wojny i noce tour„. Wydarzenie zostało przeniesione z 10 kwietnia 2021 roku (poprzedni termin: 5 grudnia 2020 roku, zaplanowanego w ramach trasy „Helsinki Tour 3.0„). Na koncercie nie zabraknie singli takich jak: „Za krótki sen” czy „Kaonashi”. Pojawią się także utwory z „Helsinek” i z albumu „AKysz!„. Wszystkie bilety zakupione na wcześniejsze terminy zachowują ważność i obowiązują na koncerty w dniu 4 grudnia 2021 roku.

Partner wydarzenia:
Nicolaus Hotel & Culinary
Skip to content